Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Кохання

Що чоловік насправді хоче від жінки?

14 червня 2013, о 15:44

Чоловіки визначили десять критеріїв (достоїнств), яким має відповідати ідеальна в їх розумінні жінка. Перевірте, чи відповідаєте їм ви?

  1. Самодостатня і життєрадісна. Ідеальна жінка повинна бути сповнена сил та жаги до життя, знаходити час не тільки для коханого і для роботи, але й для своїх друзів, захоплень тощо. Для такої жінки головною ціллю в житті є не вдало вийти заміж, а бути щасливою з чоловіком чи без нього.
  2. Ідеальна жінка вміє стати справжнім і найкращим другом для свого чоловіка. Поруч з такою коханою чоловік завжди почуває себе комфортно та на своєму місці.
  3. Опитування чоловіків показали, що в їх уявленні ідеальна жінка не робить перший крок у стосунках. Будь-який чоловік прагне самостійно завоювати таку жінку.
  4. Ідеальна жінка на тисне на чоловіка та не обмежує його свободу. Тому не варто контролювати кожен крок коханого та вимагати його бути з вами на зв’язку 24 години на добу. Краще, якщо він сам скучить та подзвонить чи прийде до вас.
  5. В сексуальності ідеально жінки немає надмірності. Вона ні в якому разі не є вульгарною та не дозволяє собі відверті висловлювання хоча в перший час після знайомства.
  6. Ідеальна жінка правильно обирає час для сексу, тобто не проводить ніч у ліжку з чоловіком після першого ж побачення. Вона добре знає, коли настав час для першої близькості, тому це відбудеться саме так і саме тоді, коли прийшов потрібний момент.
  7. Жінка не буде терпіти неналежно поведінку чоловіка, який є поруч з нею. Тобто він цінує таку жінку на стільки, що навіть не допускає можливості своєї зради. З цієї ж причини, ідеальна жінка не стане зустрічатися з одруженим чоловіком.
  8. Вона уважна та турботлива. Така жінка вміє показати своєму чоловікові, наскільки сильні її почуття до нього, за допомогою невеличких знаків уваги.
  9. Поруч з ідеальною жінкою є справжній чоловік, оскільки вона вміє обирати та не розмінює себе на тих, хто її не гідний. Вона не допускає зневажливого чи грубого поводження з собою з боку чоловіка та ніколи не стане терпіти принижень. Вона не влаштовує скандалів, а просто йде від такого чоловіка раз і назавжди.
  10. Ідеальна жінка вміє кохати та бути коханою.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
338513
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!