Створи анкету
або увійди через
Кохання

Романтичні стосунки на відстані

5 серпня 2013, о 23:42

Романтичні стосунки на відстані Наш Інтернет-портал пропонує своїм користувачам широкі можливості для знайомства. При цьому тут ви можете познайомитися не тільки з чоловіками та жінками, які проживають у вашому місті чи регіоні, а й з людьми з усіх куточків України та навіть з-за кордону. Тому актуальним є непросте питання про те, як правильно побудувати і як зберегти стосунки між двома людьми, яких розділяє значна відстань. Розібратися у цьому нам допоможуть результати дослідження, яке провели вчені-психологи з Каліфорнійського Університету (Сан-Дієго, США). На основі даних, які вони отримали з численних опитувань, дослідники розробили справжній «план дій» для закоханих пар, які розділяє відстань. Отже:

  1. Використовуйте всі доступні вам засоби зв’язку, адже у наш час люди, перебуваючи на різних континентах, мають можливість спілкуватися так само, як і ті, хто знаходиться у сусідніх будинках.
  2. Домовляйтеся про точний час «виходу на зв’язок» так само, як ніби погоджуєте час справжнього побачення: тоді ви зможете відчути те саме почуття хвилюючого очікування, що і перед особистою зустріччю.
  3. Навчіться довіряти одне одному: не потрібно вимагати від партнера детального звіту про його життя у ті моменти, коли він/вона не на зв’язку. Прояви недовіри та ревнощів можуть зіпсувати романтику та стосунки, які ще не встигли зміцніти.
  4. Залишайте одне одному короткі романтичні повідомлення, пишіть вірші, складайте поеми, надсилайте подарунки – робіть все можливе, щоб ваш партнер відчував ніжність та ваше бажання зробити йому приємність.
  5. Застосовуйте для зв’язку не тільки онлайн-переписку, але й телефонний та відеозв’язок – все це створює ефект присутності людини у вашому житті.
  6. Використовуйте кур’єрські та поштові служби для того, щоб дарувати одне одному приємні дрібнички та проявити навіть на відстані своє піклування про партнера.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!