Створи анкету
або увійди через
Кохання

Романтичні кіно-стереотипи

31 липня 2013, о 22:56

Нас усіх захоплює романтична атмосфера кіно та його досконалі герої, у яких ми з дитинства вчимося засадам моральності та поведінковим нормам. Часто жінки, вдивляючись у свої телеекрани або монітори, уявляють себе на місці героїнь кінороманів, після чого намагаються створити у власному житті таку ж романтичну казку. У самому прагненні до романтики «як у кіно» нічого поганого та ганебного немає. Проте варто пам’ятати, що далеко не все у житті відбувається так само, як на екрані. У жіночій свідомості так глибоко укорінилися деякі стереотипи поведінки, розтиражовані кіноіндустрією, що жіноцтво часто намагається застосувати їх у реальному житті. Ми виділили ТОП-5 тих кіно-стереотипів, слідування яким не просто не допомагає жінці розвивати стосунки, але й може призвести до їх краху.

  1. Хороша дівчина обов’язково перевиховає поганого хлопця. У реальному житті усе набагато сумніше: поганець (алкоголік, наркоман, злодій або просто вульгарний грубіян) так і залишиться поганцем. Будь-який чоловік намагається створити у жінки найкраще враження про себе під час першої ж зустрічі, тобто все найкраще, на що він здатен, чоловік уже продемонстрував.
  2. З милим рай і в шалаші. Адже так просто закохатися в тонку романтичну натуру, яка готова подарувати вам небо і зорі та не надто переймається матеріальними цінностями. Проте слід очікувати, що при подальшому розвитку таких стосунків, скоріш за все, працювати та заробляти на хліб насущний доведеться жінці за двох, у той час, як її романтичний і вишуканий чоловік буде філософствувати та байдикувати.
  3. Справжній чоловік завжди зможе захистити свою дівчину. В теорії, це цілком можливо і в реальному житті, та чи варто так випробовувати долю? Наприклад, дівчині не сподобалась поведінка групи кремезних парубків, про що вона не упустила нагоди сказати, додавши, що її хлопець зараз з ними розбереться. Потім обертається – та хлопця вже немає, і розбиратися доводиться самостійно.
  4. Невдахи – це супергерої, які ховаються під масками. У реальності, більшість людей, у яких «не клеїться» у роботі, навчанні, дружбі, соціальному житті тощо, виявляються неспроможними і до побудови серйозних стосунків з представниками протилежної статі. До того ж, невдача, хронічний песимізм та недолугість – це як заразна хвороба, яка чіпляється до тих, хто занадто тісно спілкується з її носієм.
  5. Щоб закохати у себе чоловіка, жінка має бути імпульсивна, загадкова та робити багато дурниць. Насправді, мало якому чоловікові сподобається щодня після роботи намагатися вгадати, що тепер від нього хоче кохана жінка та що означають її натяки. Окрім того, навряд чи він оцінить як дещо еротичне жіночу білизну у своїх робочих документах. Зрілі чоловіки найчастіше цінують жіночу відкритість та прямолінійність.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!