Створи анкету
або увійди через
Кохання

Романтична подорож Україною

26 липня 2013, о 22:25

Подорож – це чудова нагода зміцнити або освіжити почуття закоханих. Та для цього не обов’язково збирати чемодани у сторону закордону, адже на рідній землі також є чимало місць, сама атмосфера яких сповнена романтики. А якщо хтось має сумніви щодо того, що Україна – це країна романтиків, пропонуємо до їх уваги список (далеко не повний) найбільш романтичних місць на території нашої держави. Розташовані вони в списку у довільному порядку, оскільки важко ієрархічно оцінити їх значимість для закоханих:

 1. Софіївський парк у м. Умань.

  Ніхто не говорить вам, закоханій парі, слухати не надто цікаву в даному випадку розповідь екскурсовода види дерев та іншу рослинність, якої у дендрологічному парку, як водиться, велике різноманіття. Зосередьтеся на неймовірній красі цього місця та на його романтичній історії, адже Софіївський парк створив найбільший романтик свого часу князь Потоцький на честь своєї коханої дружини.
 2. Острів закоханих у Тернополі.

  Про велике штучне озеро майже у самісінькому центрі міста Тернопіль відомо, мабуть, кожному українцеві, проте не всі знають, що у його центрі знаходиться невеликий мальовничий острів – найкраще місце для закоханих зітхань. Дістатися на острів можна місточком або на човні (останній варіант, звісно, більш романтичний).
 3. Долина нарцисів у м. Хуст.

  Якщо ви плануєте романтичну подорож ранньою весною, то ваш маршрут неодмінно має пролягати через Закарпатську область, де, окрім мальовничих краєвидів, ви зможете полюбуватися ще й унікальним природним явищем – одночасним цвітінням тисяч нарцисів.
 4. Алея закоханих у Дніпропетровську.

  Напевне у місті Дніпропетровськ спостерігається таке буйство романтичний почуттів, що для закоханих тут навіть виділили значну територію у центральній частині міста. На алеї віднедавна діє фонтан «Амур», який однозначно вартий того, щоб його побачити.
 5. Плаваючий фонтан у Вінниці.

  Завдяки цьому фонтану обласний центр в Україні місто Вінниця сьогодні може порівнятися з містом Дубаї, що в ОАЕ. Цей фонтан побудований на руслі р. Південний Буг, висока його струменю сягає 60 м. Крім того, якщо вам пощастить, ви побачите вечірнє лазерне шоу на фонтані, рівних якому немає у всій Європі.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!