Створи анкету
або увійди через
Кохання

Про що не варто розповідати жінці?

15 вересня 2013, о 21:57

Ми вже не раз підіймали теми, що стосуються спілкування між чоловіком та жінкою, але ні разу не говорили про те, про що не варто розповідати своїй новій пасії. Виходить так, що не в усіх випадках відвертість чоловіка грає йому на руку, а інколи навіть може зашкодити стосункам, які щойно розпочалися. Справа в тому, що жінки схильні оцінювати людей за їх словами та змістом сказаного. Є кілька тем, які не рекомендується піднімати у розмові з жінкою, якщо стосунки тривають недовго та поки не носять достатньо довірливий характер.

  1. Говорити про подробиці вашої роботи, питати поради щодо того, як вчинити у тій чи іншій професійній ситуації, і тим паче, вихвалятися своїми досягненнями. Обговорювати це можна лише тоді, коли співрозмовниця виявила щирий інтерес до вашої роботи, але навіть у такому випадку не варто вдаватися в деталі.
  2. Обговорювати родинні конфлікти з малознайомою людиною взагалі вважається поганим тоном. А розказувати жінці у інтимній розмові про подробиці вашої сварки з батьками, братами та сестрами або іншими родичами – вірний шлях до руйнування стосунків.
  3. Навіть не думайте вихвалятися перед жінкою тим, як ви когось обманюєте або використовуєте людей у власних інтересах. Таким чином, ви ризикуєте втратити довіру жінки, яку дуже складно повернути.
  4. Розголошувати список своїх любовних перемог не слід, навіть якщо ваша теперішня дама про це попросить. Краще відбутися неправдоподібним компліментом, на кшталт: «Поруч з тобою я про всіх забув», аніж опинитися в списку ненадійних донжуанів чи, навпаки, не вартих уваги невдах.
  5. Говорити про те, як ви собі уявляєте ідеальну жінку, – спосіб змусити вашу обраницю переконатися, що ви забагато очікуєте від неї. Нехай краще вона буде переконана у тому, що вам потрібен не ідеал, а саме вона (така, яка є).
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!