Створи анкету
або увійди через
Кохання

Правила поведінки привабливої жінки

14 липня 2013, о 22:36

Навряд чи когось здивує тезис, що чоловіки в першу чергу звертають увагу на зовнішність представниць прекрасної статі. Приваблива жінка здатна заворожити лише одним своїм виглядом та завдяки цьому опинитися в центрі уваги чоловіка. Проте така цікавість швидко згасне, якщо поведінка дівчини не відповідає чоловічому уявленню про жіночність. Отож, правила поводження жінки, яка бажає залишатися привабливою для чоловіків:

  1. Плавність рухів. Чоловіки по своїй суті досить войовничі, тому різкі рухи вони на підсвідомому рівні розцінюють як вияв агресії. Жіночні рухи мають бути плавними та дещо округлими. Важливою є ваша жестикуляція: якщо ви не можете утримуватися без активних рухів руками під час розмови, зробіть їх максимально жіночними. Для цього можете навіть відвідувати заняття з вивчення танцю фламенко, де рухам руками приділяється неабияка увага.
  2. Хода. Навіть, якщо ви маєте розкішну фігуру, цього може ніхто не помітити, якщо ваша хода та постава не є жіночною. Плечі мають бути опущеними, спина рівною, а голова трохи припіднята. Не розмахуйте сильно руками. Не намагайтеся ходити, ставлячи ноги хрест-навхрест, як моделі на подіумі. Ваша хода має бути легкою та природною. Тому не варто вдягати взуття на височезних підборах: ви не повинні переставляти ваші ноги із зусиллям.
  3. Голос та манера говорити. Для того, щоб ваш голос був сексуальним чи, як мінімум, приємним, не обов’язково мати якісь особливі природні дані. Вчіться говорити спокійно та правильно розставляти смислові акценти в реченням. Ваша мова має бути схожою на хвилі, плин яких зачаровуватиме слухача. Ні в якому разі не можна говорити надто голосно, намагаючись перекричати всіх оточуючих. Надто гучний жіночий голос «ріже» слух набагато сильніше, ніж чоловічий.
  4. Вираз обличчя. Щоб ваше обличчя виглядало приємно, а його вираз спокійним, не стискайте зуби та не нахмурюйтесь. Кутики ваших губ не мають бути опущеними донизу, що робить вас схожою на сумну театральну маску. Не випинайте губи, щоб не ставати подібною до ображеної дитини, що зовсім не виглядає привабливим і сексуальним. Намагайтесь більше посміхатися, принаймні для того, щоб в кутиках очей з’являлися дрібні зморщечки, які додадуть вашому погляду яскравості.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!