Створи анкету
або увійди через
Кохання

Знайомства на пляжі: хлопці під прицілом

21 травня 2013, о 01:19

Пляжний полювання: хлопці під прицілом І ось ти на пляжі. Навколо тебе - справжні джунглі, де нишпорять дикі звірі ... тьху ти, - незнайомі хлопці, які часом здаються більш непередбачуваними у своїх звичках, ніж самі дикі хижаки.

Спокійно! Уяви себе не трепетною ланню, а амазонкою, що вийшла на полювання. Яким буде твій сьогоднішній трофей: знайомство, номер телефону, подальший спільний відпочинок з перспективою розвитку відносин або без такої, вирішувати виключно тобі. Ну і трішечки - долі. А ось вміння розпізнавати з одного погляду, що за "звір" перед тобою, ніколи не завадить. Навіть якщо на твоїй потенційної "жертви" з одягу - тільки плавки і сонцезахисні окуляри.

Тип № 1 "Містер досконалість"

Як він виглядає? Його легко впізнати по тому, з яким виглядом він носить свій предмет купальної приналежності, наче це костюм від Версаче. Що стосується окулярів, то, можеш не сумніватися, це буде найбільш ультрастильна модель в самій навороченній оправі. Нерідко МС з'являється на пляжі в стрінгах і користується косметикою для засмаги.

Як "закадрити"? Якщо ти - дівчина модельної зовнішності, МС сам удостоїть тебе своєю увагою. Ефект можна підсилити, надівши стильний купальник з останньої колекції модного бутика попросивши батька чи когось із дорослих друзів підкинути тебе на пляж на своєму Хаммері.

Які у тебе перспективи? А тепер поглянь на себе в дзеркало і чесно відповідай: а чи потрібен тобі хлопець, якого більше всього на світі хвилює питання, чи достатньо рівно ліг загар на його дорогоцінні сідниці?

Тип № 2 "Чарівна особа"

Як він виглядає? Головна відмітна особливість цього милого "звірка" - широка щира посмішка. Все інше - не настільки важливо. Хоча відмічено: він, частіше за інших хлопців, носить волосся середньої довжини (від зачіски, закриває вуха, до розсипаних в романтичному безладді неслухняних кучерів). А ось сонячних окулярів у нього може не виявитися зовсім - він вважає за краще дивитися на світ широко відкритими очима, яким не заважає перепона на носі.

Як "закадрити"? Спіймати момент, коли він дивиться на тебе, і посміхнутися у відповідь. Накрутити на палець локон, наче ненароком вибився із зачіски (нехай навіть у тебе всього-навсього скромна косичка або хвостик, перетягнутий гумкою). Пройтися по пляжу з грацією юної богині - хай бачить, яка ти мила і безпосередня дівчина.

Які у тебе перспективи? Найбільше він цінує в прекрасній половині легкість і безпосередність. Тому, якщо ти не станеш його відразу "вантажити" своїми проблемами з навчанням або батьками, то напевно він просто фізично не зможе при прощанні не запитати номер твого телефону. Хоча б для того, щоб ти запам'ятала його таким - милим, приємним молодим чоловіком. Правда, на цьому ваше спілкування може і закінчитися - він ще занадто юний, щоб думати про одну конкретної дівчині довше, ніж бачить її перед своїми очима.

Тип № 3 "Мачо"

Як він виглядає? Дуже гарний. Дуже ефектний. Дуже сексуальний. Окремий предмет його гордості - рання рослинність на грудях і густі зарості під пахвами, які, не сумнівайся, він щедро окропив дезодорантом з самим "мужнім", на його думку, запахом. І ще М носить виключно плавки-шортики, щоб ні у однієї живої душі не виникло сумнівів у його сексуальну орієнтацію. Як "закадрити"? Просто бути. Решта - непередбачувано!

Які у тебе перспективи? Ти можеш почути від М пропозицію сьогодні ж ввечері прогулятися де-небудь при місяці, сходити разом в сауну, в нічний клуб, на стриптиз і т. д. Не лякайся! Це може бути елементарна перевірка на твою "дорослість". Якщо ти не зомліла, М може зменшити обороти, і ти побачиш, що перед тобою - просто звичайний хлопець, який подорослішав трохи раніше своїх однолітків. Або прагне виглядати таким.

Тип № 4 "Спортсмен"

Як він виглядає? Широкі спортивні труси з парою смужок з боків, коротка стрижка (частіше - голова, голена під насадку 3-6 мм). І якщо не рельєфні біцепси і прес-"шоколадка", то вже як мінімум підтягнуте треноване тіло. На пляжі ні хвилини не лежить спокійно: плаває, грає у волейбол, бадмінтон та інші рухливі ігри (шахи і карти - не в рахунок). Не курить, але у вільний від гри час може пити пиво. Краще тусуватися з такими ж активними молодими людьми, веселими і захопленими.

Як "закадрити"? Подолавши зніяковілість і відкинувши убік непотрібні забобони, приєднатися до командної гри (варіант - заплисти далі всіх за буйки, але врахуй, це може бути небезпечно!). Правда, це спрацює лише в тому випадку, якщо ти абсолютно впевнена, що не промажеш по м'ячу п'ять разів поспіль. В іншому випадку, гарненько побігавши по твоїй милості на інший кінець пляжу, до кінця гри він почне тебе тихо ненавидіти.

Які у тебе перспективи? На перших порах він схильний бачити в усіх без винятку дівчатах, в першу чергу, партнера по грі. Тому ти і залишишся для нього таким, якщо всього лише будеш демонструвати йому свою технічність, спритність і спортивну витримку. Але якщо раптом така дівчина, як ти, абсолютно несподівано (але в потрібний момент!) покаже себе слабкою і беззахисною, С може збагнути, для чого, власне, потрібні йому його м'язи і фізична підготовка.

Тип № 5 "Хлопець звичайний"

Як він виглядає? Як більшість хлопців. Він може робити вигляд що не помічає тебе, але ти здогадаєшся, що це не так, за його кілька неприродного поводженню. Як "закадрити"? Ти і не подумаєш його "кадрити", поки він сам не підійде до тебе знайомитися. Які у тебе перспективи? Самі різні. Головне, що звичаний хлопець не дозволить дівчині нудьгувати по своїй милості.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!