Створи анкету
або увійди через
Кохання

Найкращі компліменти для чоловіків

26 серпня 2013, о 19:28

Найкращі компліменти для чоловіків Будь-яка людина любить, коли її хвалять. І не надто важливо, за що саме: за визначні досягнення чи за гарну зачіску. Чоловіки люблять слухати компліменти на свою адресу анітрохи не менше за жінок, тому останнім варто цим скористатися. Вашому коханому чоловікові важливо знати, що ви його цінуєте та що саме вам у ньому подобається. Але, роблячи компліменти, важливо не перегнути палку, щоб ваші слова звучали щиро та ново. Тому кожній жінці варто навчитися хвалити свого чоловіка дозовано та лише заслужено. Є декілька «чарівних» фраз, які чоловікові завжди приємно почути від коханої:

Ти такий розумний!

Більшість чоловіків своєю головною перевагою над жінками вважають саме розум та кмітливість. Тому, якщо ваш коханий вирішив задачу, яка вимагала від нього поворушити мізками, його варто за це винагородити хоча б щирим компліментом. А якщо виконане ним завдання було б не під силу вам, про це також варто згадати.

Ти найкращий!

Ця фраза належить до того роду компліментів, які вмить підвищують самооцінку людини, навіть якщо їх зміст можна піддати сумніву. Такі компліменти не варто говорити надто часто, щоб не перетворити чоловіка у самозакоханого нарциса або, щоб ці слова не сприймалися адресатом як відверте кепкування.

Я божеволію від тебе!

У хорошому розумінні цієї фрази з еротичним підтекстом. Жіноча чуттєвість, підкріплена подібними словами, змусить і чоловіка божеволіти від пристрасті та усвідомлення власної мужності. Щоб комплімент був сприйнятий саме так, як ви того прагнете, зверніть особливу увагу на інтонацію та контекст. Це має бути радше пристрасний шепіт, ніж всерйоз сказані слова.

У тебе такі гарні…

Яку саме частину тіла свого коханого ви вважаєте найбільш гарною, обирайте самі. Найкращу дію буде мати комплімент про мускулатуру, але, знову ж, такі слова не мають звучати як кепкування. Слухаючи про ваше захоплення його зовнішністю, чоловік повинен відчувати себе особливим, а не висміяним.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!