Створи анкету
або увійди через
Кохання

На що слід звернути увагу, починаючи нові стосунки?

26 вересня 2013, о 20:40

Коли нові романтичні стосунки лише розпочинаються, будь-яку жінку переповнюють бурхливі емоції, тому їй важко тверезо оцінити шанси нового знайомого стати надійним партнером на все життя. Закохана жінка часто не бачить недоліків у об’єкті свого кохання, до того ж, вона схильна його ідеалізувати. Коли період першої закоханості проходить, багато дівчат дивуються тому, як змінився їх коханий та чому став не таким, яким був від початку стосунків. Можливо, причина цього зовсім не в чоловікові, а в тому, що жінка починає інакше його оцінювати. Щоб не відчувати розчарування і не витрачати даремно час на побудову стосунків, які не мають майбутнього, варто уважніше придивитися до нового партнера. Оцінювати його поведінку слід за такими критеріями:

  1. Чи достатньо уваги він вам приділяє? Якщо ні, то варто вияснити, в чому причина. Його відстороненість може бути викликана заклопотаністю: тоді вам не варто перейматися. Але може бути так, він не бачить сенсу приділяти вам багато уваги через те, що ваші стосунки не мають для нього значення.
  2. Ваші переконання та спосіб життя. Якщо вони збігаються, то вам пощастило знайти свою ідеальну пару. Можливо, ви не в усьому погоджуєтеся, але готові шукати компромісні рішення (це бажання має бути взаємним). Тривожний «дзвіночок» лунає тоді, коли чоловік не готовий поступатися коханій навіть у дрібницях.
  3. Ставлення до жінок. Йдеться не тільки про його ставлення до вас, а й про те, як він поводить себе з усіма оточуючими жінками. Якщо ваш обранець дозволяє собі грубощі та непристойні зауваження стосовно представниць слабкої статі, вам варто замислитись, чи ставиться він з належною повагою до вас?
  4. Чи дотримується він слова? Якщо насправді закоханий чоловік щось обіцяє своїй коханій жінці, він неодмінно виконає обіцянку. Якщо ж чоловік цікавиться жінкою лише як способом приємно провести час, він обіцятиме все, але не робитиме нічого.
  5. Як проходить його закоханість? Чоловікам зазвичай потрібно більше часу, ніж жінкам, щоб усвідомити та розкрити свої почуття. Якщо ваш партнер зізнався вам в коханні вже після кількох зустрічей, ймовірно, що він не має серйозних намірів щодо вас.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!