Створи анкету
або увійди через
Кохання

Мистецтво будувати стосунки

12 серпня 2013, о 21:41

Романтичні стосунки починаються з почуття закоханості та впевненості в тому, що партнер є ідеалом. Проте з часом ми помічаємо усе більше недоліків у об’єкті своєї любові, і з цього моменту починається етап «притирання». На цьому етапі ваше ставлення до партнера та відносин взагалі, вирішує долю стосунків та формує моделі поведінки, які ви будете використовувати у спілкування з цією людиною впродовж всього періоду взаємин. Важливо розуміти основні нюанси, які стануть запорукою вдалих стосунків. Ось декілька з них:

  1. Не варто виносити ваше невдоволення одне одним на публіку. Сторонніх людей не стосується, як саме відбуваються ваші особисті стосунки, але якщо, наприклад, ваші друзі стали свідками сварки закоханих, вони розділяться на два табори, кожен з яких буде на боці одного з партнерів, тому ваша сварка може перерости у колективні непорозуміння.
  2. Якщо ви не влаштовуєте скандали, це ще не значить, що ваші негативні емоції та образи не доводяться до відома вашого партнера. Проте навіть найсерйознішу ситуацію можна обговорити спокійно, а більшість проблем можна вирішити за допомогою компромісу, замість лайки та биття посуду.
  3. Коли ваша близька людина вказує вам на ваші недоліки, не сприймайте це як оголошення бойових дій. Навчіться використовувати критику на свою користь, застосовуючи її як поштовх до самовдосконалення.
  4. Не сприймайте різницю інтересів, як прояв несумісності характерів. Якщо ви читаєте різні книжки – це значить, що ви можете розказати одне одному щось нове та невідоме. Якщо ви схильні більше до гуманітарних наук, а ваш партнер – до технічних, візьміть на озброєння фразу про те, що вчитися ніколи не пізно. Спонукайте вашого партнера навчити вас тому, що в нього добре виходить, при цьому діліться з ним своїми знаннями.
  5. Фінансові проблеми можуть розбити навіть найбільш міцну пару, тому обговорити «грошове питання» варто на ранніх етапах стосунків. Тут не важливо, хто з партнерів заробляє більше, значення має лише те, як ви витрачаєте спільні гроші, тому усі значні покупки слід обговорювати на «сімейних» нарадах.
  6. Ніколи не забувайте про взаємоповагу: люди, які зневажають одне одного ніколи не зможуть побудувати міцні та довірливі стосунки. Поважайте не тільки саму людину, а й її професію, прагнення до певних досягнень, в головне – її рідних та близьких.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!