Створи анкету
або увійди через
Кохання

Інтернет-знайомства як старт для серйозних стосунків

10 червня 2013, о 23:44

Знайомствами в Інтернеті сьогодні нікого не здивуєш, проте ще досі є чимало скептиків, які вважають, що серйозні стосунки в онлайні просто неможливі. Перевірити, чи справді це так, взялися психологи та дослідники з всесвітньо відомого Стенфордського університету. Команду спеціалістів очолив професор М. Розенфельд. Для проведення експерименту було запрошено більше чотирьох тисяч добровольців: дорослих жінок та чоловіків, три чверті з яких мали постійних партнерів або були одруженими. Завданням всіх учасників було спробувати зав’язати серйозні стосунки в за допомогою сайту знайомств. При цьому половина волонтерів налагоджувала онлайн-стосунки під час роботи в офісі, а інша половина – відвідуючи сайти знайомств, перебуваючи вдома.

Дослідження підтвердило гіпотезу про те, що Інтернет сьогодні – це одне з небагатьох місць, де з високою долею ймовірності можна зустріти свою другу половинку. Крім того, люди, які відвідують сайти знайомств охоче йдуть на контакт та поводять себе дуже доброзичливо, що не завжди відбувається під час спілкування з незнайомцями у будь-якій іншій ситуації.

Також результати дослідження показали, що Інтернет – чудове місце пошуку партнера для тих людей, які відчувають складнощі у спілкуванні оффлайн через природну сором’язливість чи певні комплекси. До того ж, учасники підтвердили, що їм було легше знаходити нових знайомих за спільними вподобаннями, інформації з анкет, зовнішніми даними тощо.

Цікавими також є результати експерименту, які отримали внаслідок розподілу місць, звідки учасники мали змогу заходити на сайти знайомств. Так, більше 80% волонтерів, які користувалися Мережею вдома, змогли швидко та досить просто знайти собі партнера для серйозних стосунків чи хоча б почати розвивати романтичні відносини. А от результати тих, хто мав можливість спілкуватися на сайті знайомств лише під час роботи, дещо гірші. Тільки близько 63% учасників «офісного» експерименту змогли відшукати свою другу половинку або претендента на її місце в Інтернеті.

Психологи зробили висновок, що стосунки, які починаються з спілкування в Інтернеті на спеціалізованих сайтах, мають більші шанси на успіх, ніж ті відносини, які розпочинаються зі знайомства віч-на-віч. До того ж, такі взаємовідносини розвиваються значно швидше, адже щоб пізнати одне одного, людям не доводиться обирати витрачати час на особисту зустріч.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!