Створи анкету
або увійди через
Кохання

Ідеї для літнього першого побачення

2 серпня 2013, о 20:37

У теплу пору року поринати у нові романтичні стосунки набагато легше та приємніше хоча б тому, що є безліч варіантів спільного проведення часу. Саме літом організувати незабутнє перше побачення як ніколи просто та недорого, а головне – романтично. Тому, якщо ви вже познайомились з підходящою кандидатурою на нашому сайті знайомств, годі зволікати та негайно кличте своє нове захоплення на побачення. А ми запропонуємо до вашої уваги кілька простих у виконанні ідей для організації романтичного першого побачення:

  1. Похід до зоопарку. Звучить трохи по-дитячому, проте позитивні емоції, які ви отримаєте, не мають вікових категорій. Більшість людей на планеті приязно ставиться до тварин: дівчата ними милуються, а хлопці захоплюються. Візьміть із собою корм для тварин, який може продаватися на вході до зоопарку, або купіть моркву у супермаркеті – ви переконаєтесь, що спільне діло (підгодовування симпатичних тваринок), зближує людей.
  2. Велосипедна прогулянка. Поїдьте велосипедами за місто, до лісів, полів та річок, де ви зможете побути вдвох, далеко від міського гомону. Візьміть з собою деяку провізію: сирну нарізку, фрукти, вино тощо. Якщо ви знаєте мальовничі місця недалеко від дому обов'язково направляйтеся туди, щоб поспостерігати за заходом сонця (рекомендовано тільки у добре знайомій місцевості).
  3. Поїздка до старовинних замків. У якому б регіоні України ви не проживали, поблизу неодмінно знайдеться хоча б один мальовничий музей-замок. Про всі нюанси: проїзд, екскурсія, провізія, – варто подбати заздалегідь. Крім того, у дорозі у вас буде щонайменше година для спілкування.
  4. Водні прогулянки. Для тих, хто проживає біля великих річок, наприклад, Дніпро, або поблизу моря не є проблемою організувати кількагодинний заплив на екскурсійному пароплаві. Усім іншим доведеться трохи напрягти м’язи, орендувавши весловий човен.
  5. Парк розваг. Якщо ваша потенційна пара не з числа тих, хто боїться всього на світі, ви можете разом відвідати парк атракціонів. Спільно пережиті гострі відчуття зближують людей краще, ніж тривале спілкування. Проте цей похід не варто тримати у секреті та слід заздалегідь попередити про ваші наміри, оскільки у вашої пасії можуть бути причини відмовитися від такого роду розваг, якщо вони запропоновані неочікувано (непідходяще вбрання або занадто ситний обід).
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!