Створи анкету
або увійди через
Кохання

Чому жінці варто зробити перший крок?

24 липня 2013, о 22:06

Нерідко жінки нарікають на те, що представникам сильної статі бракує рішучості для того, щоб розпочати стосунки. Стереотипне бачення поведінки чоловіка практично нав’язує йому право робити перший крок. Але ж ХХІ століття стирає традиційні уявлення про гендерні ролі: жінки та чоловіки сьогодні мають рівні права та можливості у всіх сферах життя, в тому числі, і у взаємовідносинах. Тому можна виділити щонайменше п’ять причин, чому жінкам варто робити перший крок у розвитку романтичних стосунків:

  1. Він сором’язливий. Його знаки уваги невпевнені та занадто обережні, ніби він боїться злякати або почути негативну відповідь. З таким чоловіком жінці треба лише зробити крок на зустріч, дати, так би мовити, «зелене світло». Сором’язливому чоловікові треба лише незначний поштовх для дій, який надасть йому впевненості у тому, що його почуття не будуть висміяні.
  2. Жінка закохана. Це одна з головних причин перестати зважати на середньовічні правила консервативного суспільства, які забороняють жінці проявляти ініціативу. Головне, що подумає сам бажаний об’єкт. А за статистикою, більш ніж 80% чоловіків визнають за жінками право робити перший крок та навіть підтримують таку ініціативність.
  3. Сайт знайомств. У такому випадку, якщо жінка сама не приверне увагу чоловіка, вона, вірогідно, так і залишиться непоміченою. Ініціативність – це один з головних постулатів знайомства в Інтернеті, тому будь-яка жінка тут повинна бути готова до того, щоб вийти за межі своєї зони комфорту та зробити перший крок.
  4. Чоловік уже намагався розпочати стосунки. Проте був знехтуваний, а за деякий час жінка усвідомила свою помилку. Це могло статися з різних причин, наприклад, на той момент жінка не була самотньою або в неї просто був невдалий настрій для флірту. Симпатія не розчиняється в повітрі, тому варто спробувати налагодити стосунки з несправедливо знехтуваним чоловіком.
  5. Коли жінка цінує свій час та не бажає витрачати його на безплідне очікування. Зрештою, Фортуна посміхається рішучим, а сильна і вольова жінка має право сама обирати собі супутника життя.

Те, як розпочнуться ваші стосунки, завжди залежить тільки від вас. Тому не варто чекати, доки вас помітить небайдужа вам людина та дорікати собі, якщо цього так і не станеться. Будьте сміливими та тримайте свою долю у власних руках!

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!