Створи анкету
або увійди через
Кохання

Чому жінки від тебе йдуть?

1 вересня 2013, о 22:03

chomu-zhinky-vid-tebe-ydutЄ такий тип чоловіків, яким просто патологічно не щастить у коханні, і не тому, що вони його – кохання – знайти не можуть, а тому, що не здатні втримати кохану. Такі парубки кожного разу спостерігають, як їх пасії спочатку з ентузіазмом поринають у стосунки, а потім поривають їх, не пояснивши причин. Якщо ти можеш віднести себе до цієї чоловічої когорти, ця стаття для тебе. Хоча тезиси, викладені тут, не завадить прочитати й тим чоловікам, які вважають себе гуру стосунків, хоча б для того, щоб не наступити на чужі граблі. Ми виділили декілька найбільш розповсюджених причин, чому жінки йдуть від чоловіків:

  1. Безвідповідальність. Йдеться, звісно, про чоловічу безвідповідальність. Якщо всі проблеми лягають на плечі жінки, тоді навіщо їй чоловік? Більшість представниць слабкої статі у стосунках шукають опору, підтримку і можливість розділити з кимось відповідальність. Тому жодна дівчина не захоче приймати відповідальні рішення не тільки за себе, а ще й за коханого.
  2. Невизначеність та невпевненість. Дорослий чоловік має твердо стояти на землі обома ногами. Пошуки себе та свого місця у житті залиш підліткам з новомодних субкультур та богемним хлопчикам невизначеної орієнтації. Справжній чоловік знає, чого він хоче від життя та яким чином цього досягти. А якщо навіть не знає, то його кохана про це ніколи не здогадається.
  3. Брак уваги. Для жінки увага з боку чоловіка є єдиним справжнім доказом щирості почуттів. Твоє кохання має бути помітним для жінки. Найкраще його видно, звісно ж, у діамантах, проте квіти та компліменти зможуть їх замінити на перших початках.
  4. Впевненість, що стосунки – суто жіноча справа. Романтичні стосунку будують двоє людей, і цього тобі не вдасться уникнути. Не може бути так, що лише твоя кохана готова на поступки заради ваших стосунків, а ти поводишся, ніби це тебе не стосується. Вона просто піде до того, кому буде цікава.
  5. Намагання її контролювати. Ти не можеш і не маєш права вимагати від коханої звіт про кожну хвилину життя. Ти не повинен вказувати їй, дорослій людині, як вдягатися, що говорити, з ким спілкуватися, що їсти тощо. Ти можеш тільки просити, і лише тоді, коли в тебе є вагомі аргументи та мотивація. При цьому, тебе не має бути забагато в її житті, давай своїй дівчині можливість перепочити від тебе та хоча б трохи скучити.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!