Створи анкету
або увійди через
Кохання

Чому чоловіки розходяться з жінками?

8 жовтня 2013, о 22:06

За статистичними даними, чоловіки набагато частіше стають ініціаторами розриву стосунків з жінками, якщо йдеться не про шлюбні зв’язки. При цьому, покинута жінка часто не може зрозуміти причину, чому її коханий від неї пішов. Представниці слабкої статі рідко визнають свої помилки у відносинах з протилежною статтю, оскільки вважають себе більш тямущими у амурних справах і майже завжди намагаються зробити все якнайкраще. Проте є ціла низка досить розповсюджених причин, чому чоловіки залишають жінок. Ми навели лише декілька з них, які називають найчастіше:

  1. Брак різноманіття.Так буває, що з одними людьми щодня дізнаєшся щось нове, а з іншими кожен день схожий на попередній. Це твердження стосується і деяких дівчат. Не всі чоловіки бажають мати феєрію різноманітних відчуттів у стосунках, проте кожному хочеться постійно віднаходити щось нове у спілкуванні з другою половинкою.
  2. Меркантильність жінки.Чоловіки дійсно вважають, що мають заробляти більше за жінку та забезпечувати сім’ю, проте це правило не розповсюджується на дівчину, яка ще не стала його дружиною. Будь-який представник сильної статі понад усе цінує свою незалежність, в тому числі і фінансову. До того ж, кому сподобається, коли замість людини в тобі бачать лише гаманець?
  3. Істерична особа.Можливо, на перших початках, чоловікові подобалася пристрасність, з якою його пасія підходила до будь-якої ситуації. Проте з часом від постійних істерик втомлюється кожна людина. Скоріш за все, чоловікові просто захотілося спокою, якого він не отримував від стосунків з жінкою.
  4. Зацикленість на бажанні вийти заміж.Чоловіки радше намагаються пригальмувати розвиток стосунків, ніж форсувати події. Тому, якщо дівчина від перших зустрічей нав’язує себе як майбутню дружину, це може збентежити та навіть злякати її обранця.
  5. Зрада.Ця причина для розтавання є найбільш серйозною та значущою. Представники сильної статі інакше сприймають жіночу зраду, ніж чоловічу. І якщо чоловікові, на його власну думку, можна пробачити таку слабкість, то жінка повинна бути вірною завжди.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!