Створи анкету
або увійди через
Інтим

Жіноча сексуальність за віком

15 вересня 2013, о 20:33

Переважна більшість чоловіків схильна вважати, що пік жіночої сексуальності припадає на той період, коли тіло жінки молоде, пружне та привабливе. Проте з віком жіноча сексуальність нікуди не зникає, а лише набуває іншої форми вияву. На кожному етапі свого життя, жінка переоцінює важливість статевих стосунків та вкладає у них різний зміст. Звісно, у кожної людини цей процес відбувається за індивідуальним ритмом, але психологам та сексологам вдалося виокремити деякі загальні тенденції для кожної вікової категорії. До того ж, виявляється, що жіноча сексуальність у різний вік носить інших характер, ніж чоловіча.

16-22 роки. У цей період дівчата лише вивчають свою сексуальність, намагаючись зрозуміти, що від неї можна взяти та чого чекати. Шаблони сексуальної поведінки переймаються з оточення, фільмів, літератури тощо, а сама сексуальність носить скоріше показовий характер. Цей період використовується для набуття досвіду та супроводжується завищеними очікуваннями від сексу і партнера. Якщо парубки тієї ж вікової групи мають фізіологічну потребу у сексі, то дівчата рідко відчувають справжній сексуальний потяг.

23-30 років. Період, коли жінка вже має певний досвід спілкування з представниками протилежної статі та краще усвідомлює свої фізіологічні потреби і бажання. У цей час жіноча сексуальність набуває більш інтимного характеру, а жінка відчуває необхідність емоційного зв’язку з партнером. Даний вік характеризується тим, що шаблони сексуальної поведінки сформовуються остаточно та мають чітко виражені індивідуальні риси.

30-40 років. Після тридцяти років наступає пік жіночої сексуальності. У цей час жінка відчуває справжній сексуальний потяг, готова експериментувати та шукати нових сексуальних вражень. При цьому набутий життєвий досвід та статус не дає сексуальності проявлятися повною мірою. Часто у чоловіків того ж віку спостерігається деякий спад сексуальної активності, оскільки пік їх сексуальності припадає на 20-30 років.

40-47 років. Період, який супроводжується спадом у жінок сексуальної активності, а часом навіть апатією. Проте більшість представниць жіночої статі не відмовляються від сексуальних втіх, хоча після сорока років вже не відчувають сильного сексуального потягу. Жінка в цьому віці вміє отримувати задоволення від сексу та задовольнити партнера, але вже абсолютно свідомо контролює своє сексуальне життя.

48 і більше років. Цей відрізок життя жінки стартує з фізіологічно та психологічно складного періоду, що обумовлене настанням клімаксу та менопаузи. У цей період жінка здатна продовжувати активне сексуальне життя, проте у ньому головну роль відіграє психологічне, а не фізичне задоволення. Значним плюсом настання менопаузи є те, що відпадає потреба у використанні засобів контрацепції з постійним партнером.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!