Створи анкету
або увійди через
Інтим

Як зробити дівчині тайський масаж?

26 вересня 2013, о 20:51

Тайський масаж – одна з найбільш еротичних форм масажу, яка передбачає задієння багатьох ерогенних зон. Такий масаж – чудова можливість урізноманітнити статеве життя та внести в нього більше романтики. Основним технікам тайського масажу можна навчитися самостійно, оскільки вони не потребують особливих вмінь та навичок. Для початку потрібно підготувати дівчину: зняти напругу та розслабити м’язи. Тому запропонуйте коханій поніжитися у теплій ванній з ароматною піною. Не варто також забувати про антураж: ароматичні світки, масажне масло, приємна музика допоможуть вам обом налаштуватися на правильний лад.

Починати масаж найкраще з кистей рук: ця частина тіла вважається ерогенною, проте рідко задіюється в сексуальних ігрищах. Ваші дотики повинні бути ніжними, але відчутними. Поволі переходьте від плавного погладжування до більш інтенсивного розминання. Уважно слідкуйте за тим, щоб ваші дотики не викликали больових відчуттів та дискомфорту. Після цього переходьте до масажу ніг та стоп. Пам’ятайте, що стопа є досить чутливою зоною, тому її масаж має бути вкрай обережним. Розтирайте стопу, приділяйте особливу увагу пальцям ніг. Якщо ви відчуваєте напруження в стопі, знати його допоможе масаж литки.

Після ніг переходьте до масажу спини. Почніть з погладжувань попереку дівчини і її сідниць та поступово піднімайтеся вверх по хребту до шиї. Розімніть шию та плечі (ця частина має багато спільного з класичним масажем, але уникайте сильних натискань на шкіру). Можете дозволити собі задіяти губи: цілуйте шию та плечі, переміщаючись до грудей коханої. Саме бюсту в тайському масажі для жінки приділяється ледь не найбільша увага. При цьому задіюється не тільки сосок (найбільш чутлива зона), а груди повністю та живіт. Після цього можете спуститися ще нижче, до статевих органів. Як діяти далі – лишається на ваш розсуд.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!