Створи анкету
або увійди через
Інтим

Як статева рівність впливає на сексуальне життя?

6 серпня 2013, о 00:06

Як статева рівність впливає на сексуальне життя? Авторитетне американське видання USA Today нещодавно опублікувало результати дослідження, які свідчать про те, що гендерна рівність спонукає людей більше займатися сексом. Дослідження так званого ринку сексу показали, що жіноча сексуальність являє собою свого роду цінність, жадану для чоловіків. Водночас, чоловіча сексуальність не має такого ж значення для жінок. Тому жінки сьогодні, маючи більше прав у суспільстві ніж будь-коли, часто воліють обмінювати свою сексуальність на певні блага: на чоловічу увагу, просування по службі, матеріальні цінності тощо. Жінки, отримавши свободу самостійно розпоряджатися своїм тілом, стали більш розкутими та відкритими до сексуальних задоволень. Якщо раніше сексуальна привабливість була чимось непристойним, то сьогодні вона прирівнюється до визнаних людських чеснот.

Виявилося, що у тих країнах, де обидві статі мають рівні права та свободи, жінки більш охоче йдуть на сексуальний контакт. До того ж, у таких країнах рівень сексуального виховання набагато вищий, що знижує частоту здійснення сексуальних злочинів. У той же час, у тих регіонах, де жінки мають менше прав, ніж чоловіки, наприклад, у арабських країнах, більшість проявів сексуальності є поза законом. У таких умовах жінки дуже неохоче, а часто – лише з примусу, йдуть на сексуальні контакти навіть із законним чоловіком.

Загалом, у всіх країнах світу, чоловіки ставлять секс перед багатьма необхідними для життя речами. Для більшості чоловіків, регулярне статеве життя видається настільки ж необхідним, як харчування та особиста гігієна. Жінки ж відводять сексу другорядну роль у своєму житті, а частина з них навіть визнала, що могли б нормально жити, якби їм більше ніколи не довелося займатися коханням.

Таким чином, хоч жіноча сексуальність зовні виражається набагато більш яскраво, аніж чоловіча, сам секс для жінок має не настільки велике значення, як для більшості чоловіків.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!