Створи анкету
або увійди через
Інтим

Як розслабитися під час сексу?

21 квітня 2013, о 14:08

Як розслабитися під час сексу? Секс, оргазм, шалена ейфорія - всі навколо тільки про це і говорять, ділячись враженнями про приголомшливі відчуття, отримані в ліжку. Але що, якщо по закінченні вже багатьох років ви так і не навчилися відчувати це диво, цей самий справжній оргазм? Спочатку постійні спроби щось у собі змінити, випробування нових поз, тренування вагінальних м'язів, і, врешті-решт, імітація бурхливого оргазму. Знайоме? Насправді, незважаючи на розпіарену істину про те, що всі жінки несамовито кінчають в ліжку, досягти піку відчуттів вдається далеко не кожній з нас.

А вся справа в тому, що деяким панночкам просто не вдається відключити свій мозок під час сексу. Замість того, щоб радіти приємним відчуттям, вони забивають свої прекрасні голівки десятками зовсім сторонніх думок: як я виглядаю, чи не занадто звисає животик, чи дійсно чоловікові приємно, або йому все набридло. А потім ті ж дівчата сумно нарікають: мовляв, не можу розслабитися під час сексу, від того і оргазм не настає. Що ж робити, як навчитися отримувати справжнє задоволення в ліжку, не відволікаючись на дрібниці? Читайте далі про синдром відмінниці .

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!