Створи анкету
або увійди через
Інтим

Як пробудити у ній сексуальний настрій?

20 вересня 2013, о 10:45

Більшість молодих та здорових чоловіків здатні займатися сексом майже у будь-який час та у будь-якому місці. Жінкам же потрібен для цього певний настрій, оскільки у них сексуальний потяг ніколи не виникає «просто так». Для представниць жіночої статі бажання сексу нерозривно пов’язане не тільки з фізичним, а й з психологічним станом. Тому в кожної жінки бувають періоди, коли просто немає бажання займатися сексом, проте постійний партнер і, за сумісництвом, коханий чоловік може цьому зарадити. Кожна жінка має емоційну залежність від коханого, тому він може вплинути на її сексуальний настрій. Для цього потрібно зробити наступне:

  1. Для чоловіків «антураж» сексу найчастіше немає значення, у той час як жінка чуттєво реагує на естетику оточення. Тому романтична обстановка може викликати у представниці прекрасної статі сексуальний потяг. Звідси випливає перша порада для чоловіків: запаліть свічки, наберіть у ванну води з духмяною піною, відкоркуйте шампанське тощо.
  2. Міцні обійми та ніжні поцілунки: вони стимулюють виробітку гормону окситоцину в організмі жінки. Цей жіночий гормон відповідає за сексуальний потяг та ніжні почуття до їх об’єкту. Продовжуватися такі пестощі мають досить довго: бажано, щоб жінка сама виявила бажання перейти до наступного етапу.
  3. Продовжити прелюдію: пари, які досить довгий час разом, часто починають сприймати попередні пестощі як марну витрату часу. При цьому чоловіки забувають, що жінки збуджуються повільніше за них. Тому чоловікові варто змінити стратегію та проявити всю свою пристрасть у довгих та чуттєвих пестощах.
  4. Розмови про секс: жіноча уява розвинена не гірше, а може навіть краще за чоловічу, тому збуджувати жінку можна самими лише розмовами на сексуальні теми. Це не обов’язково має бути повноцінна розмова: чоловікові достатньо сказати коханій, наскільки сильно він її бажає та що саме ладен з нею виробляти у ліжку.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!