Створи анкету
або увійди через
Інтим

Як пов’язані спорт і статеве життя?

21 січня 2014, о 23:35

Як пов’язані спорт і статеве життя

Виявляється, що заняття спортом мають безпосередній вплив на якість інтимного життя, принаймні, так стверджують психологи і спеціалісти з інтим-фітнесу. При чому, йдеться не лише про фізіологічний аспект (очевидно, що фізично здорова людина здатна на активне сексуальне життя), але й про психологічну складову. Все дуже просто – людина, задоволена своїм тілом, яскравіше відчуває свою природну сексуальність і здатна отримувати більше задоволення від сексу, ніж ті, хто свого тіла соромиться. Регулярні фізичні навантаження, які ми отримуємо у спортивних залах, формують обриси тіла, які дозволяють людям відчувати себе привабливими.

Не менш цікавий фізичний аспект. Спорт дарує людині витривалість м’язів всього тіла, завдяки чому секс не перетворюється на виснажливий марафон. Спортивні заняття дозволяють нам вирівняти дихання під час фізичних навантажень і розвивають м’язи серця. Через це ті люди, які регулярно навідують спортивні чи танцювальні секції або ж тренажерну залу, під час статевого акту здатні зосередитися лише на приємних фізичних відчуттях і не думати про віддишу або аритмію.

Представницям прекрасної статі не завадить виконувати фізичні вправи, спрямовані на розвиток інтимних м’язів. Це може вирішити проблему відсутності оргазмів та допоможе приносити більше задоволення партнерові. Часто жінкам для поліпшення якості статевого життя рекомендують заняття йогою, які не лише тренують м’язи та покращують їх розтяжку, але й вчать розслаблятися і прислухатися до відчуттів власного тіла.

Проте надто активні заняття спортом можуть мати і зворотній ефект. Професійні спортсмени, які змушені дотримуватися певного спортивного режиму, часто не здатні вести повноцінне сексуальне життя. Це ж стосується і тих, хто перевантажує себе фізичними вправами, адже перевтома аж ніяк не додає еротичного настрою. Крім того, сам по собі статевий акт є суттєвим навантаженням на організм. Тому, щоб секс був здоровим та приносив задоволення, у всьому потрібно знати міру!

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!