Створи анкету
або увійди через
Інтим

Уявлення про жіночу сексуальність: міфи та реальність

24 липня 2013, о 23:21

Буває так, що дівчина робить все як «по написаному»: сексуально вдягається, сексуально говорить, виснажує себе фізичними тренуваннями, проте на чоловіків всі її зусилля взагалі не справляють враження або навіть викликають їх негативну реакцію. Чого ж вони очікують від жінки? Що насправді збуджує сексуальний потяг у чоловіків. Підсумовуючи результати останніх досліджень та опитувань, можна зробити висновки стосовного того, що в жіночій сексуальності є міфом, а що справді спрацьовує.

  • Міф: червона помада – це сексуально. Колір помади, як і будь-яка інша косметика, має перш за все пасувати жінці та гармонічно поєднуватися з відтінком шкіри, очей, волосся, формою губ та обличчя. До того ж, червоний колір помади чи блиску візуально лише додає віку та замість сексуальності і чуттєвості може надати обличчю більш різких обрисів та строгості.
  • Реальність: пухнасті вії – це сексуально. Магнетичний погляд з-під виразних вій звів з розуму уже не одного чоловіка. Це той класичний прийом зваблювання, який жінки використовують, напевне, від початку часів та який досі спрацьовує кожного разу як уперше.
  • Міф: тваринні принти на одязі – це сексуально. Дизайнери одягу, обираючи принти для жіночих моделей, часто зосереджуються на забарвленні шерсті хижаків, наприклад, леопардів, або на зміїних мотивах. Проте такі барви та візерунки кожна людина підсвідомо асоціює з небезпекою, від якої варто триматися подалі.
  • Реальність: червоний одяг – це сексуально. На відміну від тону помади, жіночі одяг та білизна червоного кольору збуджують чоловічий сексуальний потяг. Крім того, червоне вбрання не дає можливості зосередити увагу на формах, тому цей тон особливо підійде жінкам, чия фігура далека від ідеалу.
  • Міф: спортивне жіноче тіло - це сексуально. У всьому повинна бути міра. На відміну від чоловічого, жіноче тіло від природи не пристосоване для того, щоб нарощувати значну м’язову масу. Рельєфні виступаючі м’язи жінки можуть зіпсувати пропорції фігури, зробивши її схожою на чоловічу. Спортивні навантаження є необхідністю для представників обох статей, просте жінки (на думку чоловіків) повинні принаймні виглядати слабшими.
  • Реальність: округлі жіночі форми – це сексуально. Далеко не кожна жінка здатна досягти прославленого ідеалу «90-60-90», але, як виявляється, щоб мати сексуальну фігуру це не обов’язково. Головне – це пропорції тіла. Більшість чоловіків збуджують ті жінки, чия талія у півтора рази вужча за стегна. Це закладено на рівні інстинктів, адже такій жінці буде легше виношувати та народжувати дітей.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!