Створи анкету
або увійди через
Інтим

Цікаві факти з досліджень людської сексуальності

15 липня 2013, о 22:27

У 2012 році, як і багато років до того, дослідники вивчали все нові та нові горизонти чоловічої та жіночої сексуальності. Такі дослідження мали свої плоди та призвели до низки досить неочікуваних висновків, серед яких ми виділили наступні:

 • Чоловіки відчувають обов’язок домінувати у сексі.

  Як це не прикро, але гендерні стереотипи мають своє місце і у нашому ліжку. Більшість чоловіків переконані, що саме вони мають бути «ведучими» у сексі, а жіноча ініціативність – не більше, ніж тимчасова рольова гра. Тому чоловіки, сексуальний партнер яких є більш активним, відчувають скутість, отримують менше задоволення від статевого акту, а часом навіть не здатні відчути оргазм.
 • Жінок засуджують за випадковий секс більше, ніж чоловіків.

  Дослідники опитали 19 тисяч студентів коледжу з приводу їх ставлення до випадкових статевих зв’язків представників обох статей. Майже третина студентів вважає, що така сексуальна поведінка неприпустима для будь-якої людини. Думка решти студентів розділилася. Деякі не мають позиції з цього приводу або вважають, що людина може мати стільки випадкових зв’язків, скільки бажає. Серед думок інших опитаних найбільш розповсюдженим було засудження жінок за нерозбірливе сексуальне життя, при тому, що таку чоловічу поведінку вважали нормальною чи навіть схвалювали.
 • Розмови під час сексу покращують його якість.

  Вчені не радять займатися сексом мовчки, оскільки у такому статевому акті складніше відчути емоційний зв’язок з партнером, що у свою чергу притупляє фізичні відчуття. Це не значить, що у ліжку ви маєте безперервно говорити. Достатньо просто підбадьорювати свого партнера та вербально виражати свою насолоду процесом.
 • Збудження пригнічує почуття огиди.

  Це довели за допомогою нехитрого експерименту. Двом групам жінок запропонували засунути руку у використаний презерватив. Представницям першої групи, які напередодні переглянули фільм еротичного характеру, було менш огидно це зробити, тому всі впорались із завданням. Натомість друга група жінок не переглядала жодних матеріалів перед експериментом, тому не всі її члени змогли виконати завдання через загострене почуття огиди.
 • Головний біль може завадити сексуальній насолоді.

  Ідеться про той головний біль, який може виникнути у процесі статевого акту. Такий дискомфорт чоловіки відчувають у 3-4 рази частіше, аніж жінки. Головний біль у чоловіка може викликати зникнення ерекції або неможливість отримати оргазм. Жінки, які відчувають біль у голові також не здатні насолоджуватися статевим актом, після якого больові відчуття найчастіше посилюються.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!