Створи анкету
або увійди через
Інтим

Цікаві факти про презервативи

21 січня 2014, о 23:27

Цікаві факти про презервативи

Як використовувати презервативи за призначенням, розказують старшокласникам на уроці біології у школі. А ті, хто пропускають ці заняття, згодом дізнаються про спосіб експлуатації даних контрацептивів, так би мовити, на практиці. Проте у світі є чимало прикладів того, як використовуються презервативи у спосіб, який немає нічого спільного з сексом. Ми маємо для вас збірку цікавих фактів з цього приводу:

  1. В День всесвітньої боротьби зі СНІДом в місті Буенос-Айрес на пам’ятник-обеліск заввишки 67 метрів надягли найбільший в світі презерватив. Ця акція була проведена для того, щоб привернути увагу жителів міста до проблеми розповсюдження СНІДу.
  2. Під час виступу колишнього британського прем’єр-міністра Тоні Блера, невдоволені активісти однієї з громадських організацій закидали його презервативами, наповненими борошном. Презервативи розривалися, залишаючи вміст на костюмі міністра.
  3. Під час круїзу Карибським морем одна з туристок, будучи на підпитку, випала за борт. На щастя, вона мала при собі упаковку презервативів, надувши які змогла створити рятувальний жилет.
  4. Презервативи активно застосовують у будівництві транспортних магістралей: їх додають до киплячої смоли, щоб покладений за її допомогою асфальт був гладеньким та еластичним.
  5. В Індії під час виготовлення традиційного одягу сарі, ткалі використовують презервативи для змазування деталей станків, які від цього працюють більш плавно.
  6. Артисти, задіяні у бродвейському мюзиклі «Cats», надягають презервативи на мікрофони, що сховані під одягом. Таким чином, апаратура захищається від потрапляння на неї поту, який може стати причиною псування мікрофону.
  7. Контрабандисти, щоб перевезти наркотики через митний контроль, ковтали презервативи, наповнені наркотичними речовинами. Яким чином їх потім вилучали, не уточнюється.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!