Створи анкету
або увійди через
Інтим

Такий корисний вранішній секс

18 червня 2013, о 10:06

Такий корисний вранішній секс Ми звикли думати, що найкращий час для сексу – це ніч, проте це не завжди найліпшим чином впливає на наше здоров’я. Після виснажливого робочого дня наш організм справедливо вимагає відпочинку і не готовий до напружень під час статевого акту. Проте ми рідко зважаємо на сигнали власного тіла, які говорять про те, що його енергетичні ресурси вже вичерпані, і буквально силоміць змушуємо себе займатися сексом після десятої вечора. Найбільш вдалий час для сексу, який не завдаватиме шкоди здоров’ю, а, навпаки, збадьорить і надасть енергії, – це ранок.

У вранішнього сексу є кілька переваг. По-перше, він розбудить вас краще, ніж чашка кави. По-друге, секс зранку замінить ранкову зарядку. По-третє, саме в ранковий час рівень тестостерону у чоловіків досягає свого денного максимуму, тому і їх лібідо значно зростає.

Корисність вранішнього статевого акту підтвердили у вчені-сексологи з поважного Королівського університету в м. Белфаст. Вони довели, що секс укріплює м’язи ніг, рук, грудей, сідниць та інших частин тіла, при чому, як у чоловіків, так і у жінок. Крім того, секс – це ефективне тренування дихальної системи. Тому наше попереднє порівняння статевого акту і ранкової зарядки досить влучне. Більше того, така вранішня «гімнастика» сприяє виробітку в організмі ендорфінів – гормонів щастя, заряду яких вистачить на весь робочий день.

Було також відмічено, що саме ранковий секс можна вважати ефективною профілактикою мігрені, діабету, сердечно-судинних та інших захворювань, а також він дозволяє жінкам легше переносити передменструальний синдром. До того ж, інтимні стосунки у ранковий час допомагають боротися зі стресом, а люди, чия сексуальна активність припадає на ранок, краще зосереджуються на роботі і досягають більших успіхів у вирішенні різних робочих задач.

Проте у вранішнього сексу є і недоліки. Перш за все, це брак часу, який не дає повною мірою розслабитись та отримувати задоволення. Другим мінусом є не надто спокусливий зовнішній вигляд партнерів, які щойно прокинулись. Заспане обличчя, скуйовджене волосся, нечищені зуби – все це перешкоджає збудженню сексуального потягу. Проте це можна вирішити, прокинувшись трохи раніше та витративши кілька хвилин на гігієнічні процедури.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!