Створи анкету
або увійди через
Інтим

Скільки сексу нам потрібно?

8 жовтня 2013, о 21:59

Навряд чи сексуальні стосунки пари справедливо вимірювати такими критеріями як «багато» чи «мало», проте кожен бажає знати, скільки має бути сексу у житті, щоб це було «в самий раз». Дослідити це питання з наукової, психологічної та фізіологічної точки зору взялися вчені-сексологи та психологи. Дослідники відмічають, що більшість пар задаються приблизно одним і тим самим питанням: «Скільки статевих актів має бути на тиждень?» Вчені одностайні: такої норми не існує, тому потрібно слідувати індивідуальним потребам. Проте для чоловіка та жінки в залежності від фізичного і психологічного стану, а також від віку, ці потреби можуть бути різними.

Крім того, варто враховувати цікаві статистичні дані, отримані завдяки соціологічним опитуванням, до яких долучилися як чоловіки, так і жінки. Результати свідчать про наступне: доконаним фактом сексу представники чоловічої статі вважають досягнення оргазму, а от значна частина жіноцтва сексом вважає будь-яку інтимну близькість, у якій навіть не завжди має місце безпосередньо проникнення.

Вважається, що молоде подружжя чи пара, які не мають дітей, перші два роки спільного життя займають сексом 2-3 рази на тиждень, що складає в середньому 13 статевих актів на місяць. Надалі частота, з якою пара займається сексом, поступово знижується, тому вже на п’ятому році спільного життя складає 8-9 разів на місяць. При чому більшість подружніх пар відмічають, що така кількість сексу в їх житті є оптимальною з раціональної точки зору.

На сексуальний потяг до партнера впливає не тільки вік та кількість прожитих разом років. Доведено, що частота статевих актів значно зростає у період відпусток та у вихідні дні, що є логічним. При тому на активність сексуального життя впливає життєвий ритм, шкідливі звички та професійна зайнятість. Цікавий факт, люди, яких робота змушує здебільшого сидіти на місці, менш сексуально активні, аніж ті, хто постійно рухається та має незначні фізичні навантаження щодня.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!