Створи анкету
або увійди через
Інтим

Що мають дізнатися чоловіки про секс

21 січня 2014, о 23:22

Що мають дізнатися чоловіки про секс

З віком та нарощуванням об’єму досвіду, в тому числі і у сексуальній сфері, кожна людина розвінчує для себе різного роду стереотипи. Не секрет, що представників чоловічої статі інтимна сторона життя цікавить у юності набагато більше, ніж дівчат. Відповідно, чоловіки, вступаючи в повноцінне сексуальне життя, мають вже чималий багаж знань, більшість з яких складають справжні міфи. Ми вкажемо лише на декілька стереотипних чоловічих уявлень про секс, які з часом розвіюються:

  1. Секс має бути як в порнофільмі. Хіба що з порноакторкою. У іншому випадку часто надається перевага більш традиційним статевим актам, в яких є місце ніжності та романтиці.
  2. Все вийде з першого разу.
  3. За статистикою, майже 80% сексуально активних людей незадоволені своїм першим сексуальним досвідом. Тому не варто перейматися, якщо все сталося не так, як це було намальовано в уяві.
  4. Круті хлопці не користуються презервативами. Можливо, крутим парубкам і не потрібні контрацептиви, а от розумні чоловіки більш відповідально ставляться до свого здоров’я та потенційної можливості мати дітей.
  5. Про свої сексуальні подвиги потрібно розказати всім. Але на практиці виявляється, що по-перше, ці розповіді нікому не цікаві (оскільки з великою долею ймовірності у них є мало правди). А по-друге, далеко не завжди є бажання описувати своє статеве життя (а відтак – і сексуальний досвід другого учасника).
  6. Шлюб – вічний абонемент на секс. Знову ж звернемося до статистики, яка свідчить, що більшість молодих сімейних пар займаються коханням лише двічі на тиждень, і цей показник, зазвичай, знижується пропорційно кількості прожитих у шлюбі років.
  7. Ерективна дисфункція – те, чого зі мною ніколи не станеться.

Лікарі говорять про те, що більше половини чоловіків, віком від 45 років, страждають на різного роду розлади статевої функції. Уникнути або відстрочити таку неприємність можна лише систематично дбаючи про своє здоров’я змолоду.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!