Створи анкету
або увійди через
Інтим

Секс та причини проблем з дитинства

13 травня 2013, о 00:48

Секс та причини проблем з дитинства Багато батьків сучасних жінок народилися в країні, де самі міркування про секс вважалися ганебними. Інтимні стосунки було не прийнято обговорювати вголос, а вже з власними дітьми - тим більше. Виховані в дусі «секс - це брудно і соромно», доньки так і не навчилися ставитися до цього найважливішого аспекту сімейного життя вільно. Сором власного тіла, інтимних ласк і думки про те, що в ліжку коїться щось непристойне, заважає їм хоч на хвилину розслабитися і отримати задоволення.

І в наш час ми не приділяємо особливої ​​уваги сексуальному вихованню дітей, а вже наші мами і бабусі точно не викладали нам цю науку. Для того щоб стати сором'язливою, необхідно відповідне товариство старших, яке буде соромити, лаяти і повчати, відвертаючи від інтересу до сексу на довгі, довгі роки.

У результаті перед нами ціле покоління переляканих дівчаток, які вважають секс чимось відштовхуючим і ганебним. Зрозуміло, більшість з нас впоралися зі стереотипами, вкладеними в свідомість в дитинстві, але хтось так і залишився вірний старим принципам. І як же тут розслабитися і отримати задоволення, якщо перед сексом ти згадуєш про те, що збираєшся зайнятися не найпрекраснішим фізичним актом на світі, а жахливим, огидним - розпустою!

Досить часто причиною того, що жінка не здатна розслабитися під час сексу , є дитяча сексуальна травма. І ми не говоримо про пряме сексуальне насильство - тут емоційне потрясіння дитини настільки велике, що ставши дорослою, вилікуватися від такого удару і навчитися знову довіряти чоловікам ой як не просто! Насправді все буває набагато простіше: батьки застали за першої мастурбацією і грубо засудили, або влаштували скандал, заставши за переглядом еротичних сцен по телебаченню. Причин може бути маса, а от результат один: дівчинці з юного віку дають зрозуміти, будь-яка тема, що стосується сексу, повинна не розслабляти, а напружувати. І ця думка проноситься по всій життя, заважаючи досягти піку насолоди в сексуальних відносинах з партнером.

Секс - це не ганебний, гріховний акт, а прекрасне єднання двох люблячих людей. І займатися ним варто не тільки заради зачаття дітей, але і для власного задоволення. Розслаблена, збуджена близькістю жінка - мрія будь-якого сексуального партнера, незалежно від віку та темпераменту. Для дівчат і жінок, що постраждали від негативних суджень про секс з дитинства, єдина порада - навчитися поважати і любити своє тіло. На вашому тілі є чимало потаємних містечок, здатних завести вас по-справжньому і змусити забути про страхи і тривоги.

Отже, існує чимало причин, чому жінка не може розслабитися перед сексом, але всі вони переборні. Навчитися бути розкутою в сексі можна також легко, як користуватися ложкою і виделкою за обіднім столом: трішки старанності та уваги до себе коханої. А головне, потрібно постаратися зробити так, щоб вічна напруга і скутість пішли не тільки зі спальні під час сексу, але і з вашого життя в цілому. Інакше кожен раз вам доведеться заново починати шлях до себе, а це зовсім нелегке випробування для жінки, яка мріє стати щасливою.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!