Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Інтим

Секс та причини проблем з дитинства

13 травня 2013, о 00:48

Секс та причини проблем з дитинства Багато батьків сучасних жінок народилися в країні, де самі міркування про секс вважалися ганебними. Інтимні стосунки було не прийнято обговорювати вголос, а вже з власними дітьми - тим більше. Виховані в дусі «секс - це брудно і соромно», доньки так і не навчилися ставитися до цього найважливішого аспекту сімейного життя вільно. Сором власного тіла, інтимних ласк і думки про те, що в ліжку коїться щось непристойне, заважає їм хоч на хвилину розслабитися і отримати задоволення.

І в наш час ми не приділяємо особливої ​​уваги сексуальному вихованню дітей, а вже наші мами і бабусі точно не викладали нам цю науку. Для того щоб стати сором'язливою, необхідно відповідне товариство старших, яке буде соромити, лаяти і повчати, відвертаючи від інтересу до сексу на довгі, довгі роки.

У результаті перед нами ціле покоління переляканих дівчаток, які вважають секс чимось відштовхуючим і ганебним. Зрозуміло, більшість з нас впоралися зі стереотипами, вкладеними в свідомість в дитинстві, але хтось так і залишився вірний старим принципам. І як же тут розслабитися і отримати задоволення, якщо перед сексом ти згадуєш про те, що збираєшся зайнятися не найпрекраснішим фізичним актом на світі, а жахливим, огидним - розпустою!

Досить часто причиною того, що жінка не здатна розслабитися під час сексу , є дитяча сексуальна травма. І ми не говоримо про пряме сексуальне насильство - тут емоційне потрясіння дитини настільки велике, що ставши дорослою, вилікуватися від такого удару і навчитися знову довіряти чоловікам ой як не просто! Насправді все буває набагато простіше: батьки застали за першої мастурбацією і грубо засудили, або влаштували скандал, заставши за переглядом еротичних сцен по телебаченню. Причин може бути маса, а от результат один: дівчинці з юного віку дають зрозуміти, будь-яка тема, що стосується сексу, повинна не розслабляти, а напружувати. І ця думка проноситься по всій життя, заважаючи досягти піку насолоди в сексуальних відносинах з партнером.

Секс - це не ганебний, гріховний акт, а прекрасне єднання двох люблячих людей. І займатися ним варто не тільки заради зачаття дітей, але і для власного задоволення. Розслаблена, збуджена близькістю жінка - мрія будь-якого сексуального партнера, незалежно від віку та темпераменту. Для дівчат і жінок, що постраждали від негативних суджень про секс з дитинства, єдина порада - навчитися поважати і любити своє тіло. На вашому тілі є чимало потаємних містечок, здатних завести вас по-справжньому і змусити забути про страхи і тривоги.

Отже, існує чимало причин, чому жінка не може розслабитися перед сексом, але всі вони переборні. Навчитися бути розкутою в сексі можна також легко, як користуватися ложкою і виделкою за обіднім столом: трішки старанності та уваги до себе коханої. А головне, потрібно постаратися зробити так, щоб вічна напруга і скутість пішли не тільки зі спальні під час сексу, але і з вашого життя в цілому. Інакше кожен раз вам доведеться заново починати шлях до себе, а це зовсім нелегке випробування для жінки, яка мріє стати щасливою.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
755757
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!