Створи анкету
або увійди через
Інтим

Секс: не час для самоконтролю

4 листопада 2013, о 23:56

Секс: не час для самоконтролю Переважна більшість жінок схильні до того, щоб постійно оцінювати свої дії та аналізувати ситуацію, яка складається довкола них. Найбільш явно ця звичка (часто - шкідлива) проявляється під час сексу, де тверезій аналітиці потрібно відводити далеко не перше місце. Схильність до оцінювання себе та партнера заважає жінкам розслабитись та отримувати задоволення від сексуальних втіх. Та навіть усвідомлюючи це, деяким представницям прекрасної статі дуже непросто побороти себе та почати більше прислухатися до свого тіла, а не до розуму. Вирішити цю проблему жінкам допоможуть поради практикуючого лікаря-сексолога Євгенії Кульгачук.

Спеціаліст вважає, що причинами проявів у жінки прагнення до контролю під час сексу можуть бути недовіра до партнера, невпевненість в собі, пережиті психологічні потрясіння (можливо, пов’язані з інтимною сферою життя), психічна неготовність до статевого акту тощо. Контроль своєї сексуальності може призвести до таких небажаних наслідків:

  • секс починає сприйматися як обов’язок, зникає елемент спонтанності у сексуальних стосунках з партнером;
  • бажання, психологічні та фізіологічні потреби залишаються нереалізованими, а відтак – можуть стати причиною психічної нестабільності та нервових зривів;
  • повна втрата сексуального потягу та навіть відраза до самого процесу.

Сексолог радить починати вирішувати дані проблеми з підняття власної самооцінки та перегляду пріоритетів. Щоб навчитися «відключати голову» під час сексу, жінка повинна вміти розслаблятися і спокійно сприймати можливість піддатися волі іншої людини та власних почуттів. Реалізувати це допоможуть різноманітні техніки релаксації (медитації, йога тощо), а також тривалі та романтичні прелюдії. До того ж, психологи радять обговорювати з партнером сексуальні фантазії та побажання, а також намагатися їх втілити в міру можливостей.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!