Створи анкету
або увійди через
Інтим

Оргазм - не самоціль!

12 травня 2013, о 13:01

Оргазм - не самоціль! Багато жінок так захоплені думкою про необхідність досягнення оргазму, що геть відмітають всі можливості свого тіла досягти піку відчуттів. Під час сексу вони з тривогою очікують, коли ж почнеться те саме «виверження вулкана», заради якого все й затівалося. «Зараз, зараз, ще трохи ... Блін, знову не вийшло», - приблизно такі думки миготять в голові жінки перед тим, як з вимученою посмішкою опуститися на подушки. І це не дивно, адже будь-які логічні і розумові процеси - вороги жіночого оргазму.

Насправді, важливо зрозуміти, що оргазм - це справа наживна, на відміну від чоловіків багатьом жінкам доводиться вчитися його випробовувати. Ті ж американські вчені провели дослідження, які показали, що сорок сім опитуваних жінок в перший раз отримали розрядку від мастурбації, тридцять два відсотки - від вагінального проникнення, двадцять відсотків - від чоловічих ласк і один відсоток - у сні! І повірте, далеко не кожна з цих жінок навчилася відчувати оргазм на самому початку відносин з чоловіками: часом перший оргазм досягався ними аж у сорок років!

Так що позбудьтеся від надуманих стереотипів і просто отримуйте задоволення від сексу. Якщо ви перестанете мучити себе думками, що з вами щось не так і що оргазм - обов'язковий пункт у програмі нічних розваг, то почнете по-справжньому розслаблятися в ліжку. А це перший крок до отримання вашого прекрасного, такого довгоочікуваного оргазму! Читайте продовження статті - секс та причини проблем з дитинства

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!