Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Інтим

Оголене тіло: як побороти сором?

25 червня 2013, о 00:41

Оголене тіло: як побороти сором? Страх і сором, які в тебе викликає необхідність оголити своє тіло перед сексуальним партнером, – це не фізична, а психологічна проблема, і вирішувати її потрібно на рівні свідомості. Доведено, що свого тіла соромляться не стільки ті люди, які мають серйозні фізичні вади, а ті чоловіки та жінки, комплекси яких були спричинені неправильним вихованням чи психологічними травмами. Так, якщо в сім’ї (наприклад, дуже релігійній) оголеність вважається чимось соромітним і непривабливим, дитина навряд чи зможе розкрити свою сексуальність у той час, коли це роблять усі її ровесники, тобто в підлітковому віці. Психологічні травми можуть мати різноманітні причини: наприклад, зневажливе поводження попереднього партнера, випадки насильства, невідповідність еталонам краси, нав’язаним масовою культурою тощо. Якими б не були першопричини, у результаті пригнічена сексуальна активність особи може негативно позначитись не на її стосунках з партнером, а й на здоров’ї, оскільки для нормального самопочуття доросла людина повинна мати регулярний секс.

Якщо ти відчуваєш, що твоє ставлення до власного тіла погано впливає на твоє сексуальне життя, з цим потрібно боротися. Подолати свої комплекси без професійної допомоги сексолога та психолога досить непросто, проте цілком можливо. А почати потрібно з наступних дій:

  1. Пізнай себе: коли ти на одинці, роздягнись та подивись на себе у дзеркало, проведи руками вздовж свого тіла так, як тебе торкається твій партнер. Те, що ти відчуєш, скоріш за все, не відповідатиме тому, що ти бачиш в дзеркалі. Закрий очі. На дотик твоя шкіра м’яка і тепла, вигини тіла природні та чуттєві, а відчуття пульсу дуже збуджує. Все це не може не подобатись. Відкрий очі і побачиш в дзеркалі те саме тіло, яке тепер сприймається зовсім інакше.
  2. Якщо тебе не задовольняють власні форми (зайва вага, обвисла шкіра тощо), займись собою. Не обов’язково щодня пітніти в тренажерному залі, достатньо щоранку робити зарядку чи змушувати себе більше рухатися (наприклад, ходити пішки та підніматися сходами, а не ліфтом). Сам факт того, що ти докладаєш зусилля для розвитку власного тіла, дуже піднімає самооцінку, яка стане ще вищою, коли ти побачиш перші результати.
  3. Не нехтуй своєю зовнішністю: одяг часто говорить більше про твою сексуальність, ніж оголене тіло, тому він має тобі підходити, бути підібраним зі смаком і по фігурі, а також бути охайним і чистим. Білизна теж грає важливу роль: як у жінки, так і у чоловіка спіднє повинне бути сексуальним та підкреслювати достоїнства. Крім того, на сприйняття оточуючими твоєї зовнішності впливають зачіска, стан шкіри та нігтів, твій аромат – все це повністю залежить від тебе.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
715175
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!