Створи анкету
або увійди через
Інтим

Найкращий секс для жінок

5 серпня 2013, о 23:06

Більшість представників сильної половини людства мають чіткі уявлення про те, який саме секс подобається жінкам. Проте британські вчені з Університету Кінсі довели, що деякі чоловічі переконання мають суттєві розбіжності з дійсністю. Таких висновків вони дійшли опитавши велику кількість жінок різного віку, професій та конфесійної приналежності. Звісно, сексуальні уподобання, як і саме статеве життя – річ суто індивідуальна, проте певні тенденції дослідникам все ж вдалося виявити. У якості відправної точки для формування запитань анкети були взяті найбільш розповсюджені стереотипи чоловіків, які опитуваним представницям жіночої статі надавалася можливість спростувати чи підтвердити. Таким чином були зроблені досить неочікувані відкриття, які, можливо, допоможуть чоловікам краще зрозуміти жінок та їх сексуальні вподобання. Отже, дані опитування свідчать про наступне:

  • представницям прекрасної половини людства не до вподоби тривалі статеві акти: секс, який триває більше двадцяти хвилин, втомлює жінок та рідко приносить їм справжнє задоволення. При цьому, більшість респонденток відповіли, що ідеальним вважають статевий акт, який триває близько 10 хвилин;
  • опитані жінки спростували і переконання чоловіків в тому, що всі особи жіночої статі люблять ніжні та навіть трохи сором’язливі пестощі. Натомість респондентки засвідчили, що їм більш до вподоби пристрасний секс, породжений шквалом почуттів та справжнім тваринним бажанням;
  • переважна більшість опитаних жінок засвідчила, що вони не бажають займатися сексом частіше, ніж тричі на тиждень. Це можна пояснити природним потягом до продовження роду та інстинктивним розумінням потреб організму, адже жінки, схильні до частих статевих актів, мають менші шанси завагітніти.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!