Створи анкету
або увійди через
Інтим

Кульмінація або імітація?

11 травня 2013, о 14:26

Надивившись еротичних фільмів, більшість жінок уявляє, як повинен виглядати справжній оргазм. Ось приблизний список жіночих реакцій, розрекламованих в кіно: спинка ніжно вигинається, дівчина видає мелодійний крик, після чого здригається в ритмічних конвульсіях. При цьому вона може прикривати очі і еротично струшувати волосся. Краса - слів немає! Ось тільки при справжньому оргазмі такі викрутаси навряд чи можливі: у такі моменти жінкам не до естетики. Справжні конвульсії оргазму більше нагадують епілептичний припадок, більше того, жінка може мимоволі випустити зміст сечового міхура під час оргазму.

Якщо постійно орієнтуватися на красунь-актрис і моделей, які знімаються в еротичних сценах, можна і комплекс неповноцінності собі заробити! Чи так вишукано красивий ваш чоловік під час сексу в порівнянні з плейбоєм з кіно? Напевно ні, і вас це аніскільки не бентежить. Так з чого ви взяли, що вашому партнеру потрібна в ліжку ідеальна лялька з плоским животом і граціозними рухами? Будьте самі собою і не хвилюйтесь про зайві дрібниці.

Досвідчений в сексуальному плані чоловік легко відрізнить справжній оргазм від імітації, і, повірте, особливих плюсів вам його відкриття не додасть. Замість того, щоб розвивати свій акторський талант, зображуючи неіснуючі оргазми, навчитеся розслаблятися по-справжньому. Тільки так ви зможете випробувати те, про що постійно пишуть в книгах і журналах. Читайте продовження теми у статті про проблеми початок інтимних відносин .

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!