Створи анкету
або увійди через
Дружба

Його кращий друг – дівчина

7 серпня 2013, о 20:35

Дівчата – створіння ревниві та підозріливі, тому нічого дивного немає в тому, що вони з недовірою ставляться до друзів жіночої статі свого коханого. Проте перш ніж почати панікувати та влаштовувати партнерові істерики через ревнощі, оціни реальні переваги такого положення справ. Спершу, визнач, чи вони дійсно просто друзі. Розпитай, чи вона з кимось зустрічається, відколи вони знайомі, що їх пов’язує, де вони разом бували, а на основі зібраних даних роби висновки. Скоріш за все, твій коханий опинився у френдзоні уже давно, а з неї, як відомо, виходу немає. Отже і бути між ними нічого не може. Щоб остаточно переконатися, оціни її ставлення до тебе: якщо воно приязне і навіть дружнє – у тебе немає причин для ревнощів. Тому заспокойся та тверезо оціни нові переваги, які відкриваються перед тобою:

  1. З цією дівчиною ти точно зможеш порозумітися, оскільки в неї, напевне, ті ж життєві переконання, уподобання та пріоритети, що і у твого коханого – вони ж найкращі друзі.
  2. Кращого інформатора тобі не знайти: набагато легше «розговорити» дівчину, ніж будь-якого хлопця з компанії твого молодого чоловіка. До того ж, вона навряд чи тобі відмовить, якщо ти попросиш її допомогти налагодити стосунки, адже в жіночій природі закладене прагнення лізти не у свої справи.
  3. Якщо тобі вдасться стати їй справжньою подругою, то і коханий від тебе нікуди не дінеться, адже найбільше він дослухається до думок друзів, а твоя нова подруга неодмінно постарається, щоб всі вони були на твоїй стороні.

Проте не завжди тривога стосовно подруги чоловіка є безпідставною, адже справжня дружба між представниками різних статей – це рідкість. Якщо виявиться, що в когось з цієї пари є почуття до іншого, тобі доведеться вступити у непросту боротьбу або розірвати ці стосунки, зберігши свої нерви та душевний спокій.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!