Створи анкету
або увійди через
Дружба

Як залишитися друзями, коли закінчилась любов?

8 жовтня 2013, о 21:46

Буває так, що навіть коли згасло кохання, духовна близькість між людьми нікуди не зникає. У такій ситуації поривати стосунки дуже жаль, а інакшого виходу просто не існує. Важливо те, якими будуть відносини після розставання, адже так прикро викреслювати зі свого життя людину, яка досить довгий час була найближчою з усіх. В даному випадку замало просто сказати банальну фразу «Давай залишимося друзями!» Для того, щоб на місці кохання зросла справжня дружба, доведеться добряче попрацювати над дружніми відносинами.

Для початку потрібно зауважити, що дружба можлива лише між тими партнерами, чия пристрасть насправді згасла. Нерідко буває так, що один з партнерів погоджується на «дружбу» лише з надією повернути кохану людину, чия любов охолола. Такі стосунки зроблять нещасними обох: той, кого кохають, буде боятися зробити боляче близькій людині, яка страждатиме від неможливості бути більше, ніж другом для об’єкту своєї любові. Це саме той випадок, коли краще для обох партнерів розірвати будь-який зв’язок.

Проте є й інші випадки, коли колишні закохані дійсно більше не відчувають ані любові, ані потягу одне до одного, але не бажають втратити близького товариша в обличчі свого вчорашнього кохання. Навіть у такому випадку не так легко насправді залишитися друзями, як це здається на перший погляд. Для цього доведеться зробити наступне:

  1. Менше спілкування: так, раніше ви були разом чи хоча б говорили щодня, проте тепер ваші стосунки перейшли у інший вимір і вам зовсім необов’язково знати про всі нюанси життя одне одного.
  2. Забудьте про ревнощі: кохання, можливо, більше немає, а от почуття власності – багато за нього сильніше. Тому ми продовжуємо ревнувати тих, з ким вже ніяк не пов’язуємо свої романтичні чаяння. Цього потрібно позбутися, бо перша ж сцена ревнощів стане кінцем дружби з колишнім партнером.
  3. Не фліртувати: для людей, які довгий час були разом, певне ставлення одне до одного стає звичкою. Дуже непросто припинити називати колишнього партнера пестливими іменами чи говорити з ним більш м’яким тоном. Проте вам обом доведеться навчитися звертатися одне до одного так, як і до всіх інших оточуючих.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!