Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Дружба

Як відучити друзів використовувати вас у їх власних цілях?

27 вересня 2013, о 20:41

У дитинстві нас привчають до того, що справжній друг повинен завжди приходити на допомогу та намагатися підтримувати товариша у скрутні моменти його життя. З віком більшість людей не змінюють свої уявлення про товариські стосунки. Та що робити, якщо поклики про допомогу та підтримку від вашого друга стали нав’язливими і перешкоджають вашим власним інтересам? Як розпізнати псевдо-дружбу, яка має на меті корисливе використовування ваших добрих намірів? Поведінка таких корисливих друзів має загальні риси, які легко розпізнати:

  • при тому, що ви самі часто допомагаєте цій людині, вона відмовляє вам у допомозі, знаходячи для цього безліч причин;
  • корисливий друг згадує про вас лише в тих випадках, коли потребує вашої послуги;
  • під час зустрічей такий псевдо-товариш говорить лише про власні негаразди, не цікавлячись при цьому обставинами вашого життя;
  • цей друг лестить вашим здібностям, кажучи, що в нього ніколи не вийде так добре зробити ту чи іншу роботу, тому просить вас допомогти йому в її виконанні.

До речі, таку ж поведінку ви можете спостерігати у деяких людей, з якими розпочинаєте романтичні стосунки. Такий об’єкт вашого захоплення, ймовірно, шукає у відносинах з вами лише власну вигоду, не маючи при цьому справжніх почуттів.

Найлегше позбутися таких корисливих друзів чи партнерів, просто порвавши з ними будь-які стосунки. Проте, якщо ви, все ж, бажаєте продовжувати спілкування, варто внести певні зміни у формат ваших взаємовідносин. Це можна зробити наступним чином:

  • коли ваш товариш наступного разу попросить вас зробити якусь роботу замість нього, запропонуйте його навчити виконувати це самостійно, але відмовтеся робити щось самотужки;
  • якщо ваш друг позичав у вас гроші чи речі та не поспішає їх віддавати, непохитним тоном попросіть його повернути позичене, посилаючись на власну потребу;
  • якщо вас просять про послугу, зажадайте послугу у відповідь (бажано, щоб її можна було виконати терміново);
  • ніколи не нехтуйте власними важливими справами, щоб надати допомогу такому товаришу, якщо це не є питанням його життя чи смерті.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Київ, Україна
Пароль
466577
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!