Створи анкету
або увійди через
Дружба

Як отримати бажаний подарунок?

6 січня 2014, о 18:48

Як отримати бажаний подарунок? Не так багато жінок насправді задоволені тим, що їм дарують на свята друзі та кохані. Так вже склалося, що навіть найближчим людям часто не вдається відгадати бажання жінки. Тому у виборі подарунків такі люди йдуть перевіреним шляхом і купують те, що їм пропонує налагоджена «подарункова індустрія». Через це досить просто знайти представницю прекрасної статі, якій вже нікуди ставити порцелянові статуетки, чашки та набори для душу. При цьому ввічливість та природна м’якість змушують жінку щоразу зображати радість від таких подарунків. Якщо ви в числі тих, хто не знає, як отримати на свято бажаний подарунок, наші поради саме для вас:

1. Просто сказати.

Або ж чесно відповісти на поставлене питання (якщо вже запитують). Ваша скромність в даному випадку може зіграти не на вашу користь, тому варто про неї ненадовго забути. Але, звісно ж, потрібно об’єктивно оцінювати можливості потенційного дарувальника та не вимагати від близької людини те, що їй не «по кишені».

2. Трохи дипломатії.

Попросіть спільних друзів чи близьких родичів ненав’язливо натякнути певній особі, що саме ви хотіли б отримати в подарунок. При цьому вам не доведеться червоніти, випрошуючи якусь річ, і інтрига збережеться, адже ви не можете бути впевнені, що ця людина дослухається сторонніх порад.

3. Дайте можливість підслухати.

Цей спосіб застосовується, перш за все, до чоловіків, які люблять робити самостійні висновки та вважають, що остаточне вдале рішення вони приймають без сторонньої допомоги. Тому спробуйте поговорити з подругою, мамою чи ще з кимось про те, чого вам насправді дуже не вистачає, але попередньо переконайтесь, що коханий стане свідком цієї розмови.

4. Електронний натяк.

Спрацює, якщо ви користуєтесь одним комп’ютером. Залишіть у браузері відкриті вкладки з товаром, який ви хочете мати. Якщо це буде не достатньо очевидно, помістіть зображення бажаного подарунка у якості фону робочого стола. А коли ваш партнер/друг/родич спитає, переходьте до дій за планом першого пункту.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!