Створи анкету
або увійди через
Дружба

Як допомогти другу познайомитися з дівчиною?

16 липня 2013, о 23:37

На жаль, представники сильної половини людства, особливо молоді, часто бувають занадто сором’язливими для спілкування з протилежною статтю. Якщо таким є твій друг і ти щиро прагнеш йому допомогти знайти дівчину, пора братися за справу!

Стосунки рідко починаються неочікувано та всупереч бажанню їх учасників, тому до початку романтичних відносин потрібно бути готовим. Що твій друг знає про жінок? Який в нього досвід спілкування з представницями протилежної статі? Може бути так, що практика спілкування майже нульова – це виправити дуже легко, але все набагато складніше, якщо він має негативний досвід попередніх невдалих стосунків. У першому, як і у другому, випадку починати потрібно з простого спілкування, яке не зобов’язує робити рішучі кроки.

Твого друга потрібно примусити вийти зі звичного оточення та поспілкуватися з незнайомими дівчатами. Не обов’язково робити це на вулиці чи в транспорті. Достатньо почати з сайту знайомств. Зареєструватися варто не тільки твоєму другові, але й тобі самому (для доброї справи). Допоможи другові у спілкуванні з жіноцтвом на сайті, підказуючи, як вітатися і що казати. А коли він зацікавиться котроюсь з дівчат на сайті, але, як завжди, буде боятися запросити її на справжнє побачення, сам почни переписку з цієї дівчиною. При чому зроби все так, щоб друг неодмінно про це дізнався. В цей момент у твоєму товариші повинні прокинутися древні інстинкти, які примусять його боротися за жінку. Перетвори це на жартівливе змагання та запропонуй другу дати можливість дівчині самій обирати, з ким їй більше до вподоби спілкуватися. Коли твій друг почне робити все, щоб причарувати дівчину, ти повинен зробити кілька відверто грубих помилок у спілкуванні з нею (це може бути вульгарність чи непристойні пропозиції тощо). Таким чином, на твоєму не надто привабливому фоні твій друг здаватиметься рицарем у блискучій збруї. Його «перемога» неодмінно додасть йому впевненості для подальшого спілкування з дівчатами.

Сайт знайомств може стати не тільки тренувальним майданчиком для спілкування з жінками, але й цілком реальним шансом для твого друга познайомитись з дівчиною та розпочати справжні стосунки.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!