Створи анкету
або увійди через
Дружба

Обов’язки друзів нареченого

5 серпня 2013, о 23:23

Обов’язки друзів нареченого Весілля – це радісна та довгоочікувана подія, яка потребує ретельної підготовки. Кропітка робота та відповідальне ставлення до своїх весільних обов’язків вимагається від усіх активних учасників процесу. Тому кращі друзі нареченого не можуть лишатися осторонь найважливіших подій та мають забезпечити всебічну підтримку молодятам у підготовці та безпосередньо в день весілля. Статус «друзів нареченого» випадає найбільш довіреним товаришам або молодим родичам, тобто лише найближчим людям. Керівником та організатором цієї компанії є старший дружба – найбільша відповідальність та велика частина обов’язків лягає саме на його мужні плечі. Проте й всі інші члени команди мають значну роль як у самому проведенні свята, так і у його підготовці. Таким чином, друзі нареченого повинні:

  1. Організувати та оплатити парубоцьку вечірку нареченого, бути на ній присутніми та попіклуватися про те, щоб ніхто зі сторонніх ніколи не дізнався про подробиці того, як вечірка відбувалася.
  2. Допомогти нареченому вибрати весільний костюм: тобто потурбуватися про те, щоб друг на своєму весіллі виглядав найкращим чином та не став посміховиськом для гостей.
  3. Допомогти з організацією урочистого дня: із замовленням транспорту, приміщення для святкування, закупівлею продуктів та алкогольних напоїв, розміщенням приїжджих гостей тощо.
  4. Збори нареченого: друзі мають потурбуватися також і про те, щоб жених не проспав власне весілля, встиг поголитися, та виглядав найкращим чином.
  5. Прикрашення авто: транспорт, на якому будуть їхати гості нареченого (він сам, його батьки, свати, друзі) до дому нареченої, повинен бути прикрашений відповідно урочистому приводу.
  6. Викуп нареченої: друзям нареченого доведеться розпрощатися з певною сумою коштів у зв’язку з обрядом викупу, який проводять подруги нареченої.
  7. Під час самого весілля друзі нареченого беруть на себе обов’язок розважати гостей: брати участь або організовувати весільні конкурси, слідкувати, щоб гості добре їли-пили, своїм прикладом заохочувати інших гостей до розваг та танців, запрошувати до танцю представниць жіночої статі, які не мають пари та ін.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!