Створи анкету
або увійди через
Дружба

«Ліки» проти надокучливості

23 вересня 2013, о 21:46

Ніхто не любить надокучливих людей, тобто тих знайомих, які нав’язують спілкування з собою, незалежно від бажання оточуючих. Такі люди відбирають наш час, викликаючи лише роздратування. Зазвичай, ми відсторонюємося від надокучливих друзів, хоча можемо спробувати допомогти їм виправити свою поведінку. Щоб зробити це, для початку варто розібратися у причинах нав’язливості товариша. Їх може бути кілька:

  1. Самотність. Можливо ваш друг просто відчуває брак спілкування та прагне компенсувати це за ваш рахунок. Цю проблему можна вирішити, познайомивши товариша з новими людьми чи порадивши йому пошукати нові цікаві знайомства в Інтернеті. При цьому попіклуйтеся про те, щоб ваш друг спілкувався відразу з великою кількістю людей. Наприклад, допоможіть йому зареєструватися на сайті знайомств, де він зможе контактувати з такими ж самотніми людьми.
  2. Йому потрібна ваша допомога. Не дуже приємно, коли товариш надокучає вам проханнями зробити йому послугу. Щоб припинити це, вам варто просто допомогти йому, якщо це можливо. Якщо ж ні, то вам доведеться не грубо, але твердо запропонувати другові придумати інший спосіб вирішення своїх проблем, пояснивши причини своєї відмови.
  3. Знайомий протилежної статі має до вас романтичні почуття. В даному випадку надокучливість викликана бажанням близького спілкування. Якщо ви не маєте наміру розвивати стосунки з цією людиною, варто від початку дати їй це зрозуміти. А у випадку, коли ваші почуття та наміри взаємні, поясніть своїй пасії, що ви не можете приділяти їй увесь всій час, оскільки у вас є й інші важливі справи.
  4. Прояв товариської симпатії. Мало хто з людей відчуває грань між невимушеним товариським спілкуванням та надокучливістю. Такий друг щиро вважає, що його увага вам приємна і що за допомогою постійного спілкування вам вдасться налагодити дружні зв’язки. Спробуйте пояснити такому товаришу, що ваша дружба не стане менш міцною, якщо ви будете бачитись та спілкуватися трохи рідше.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!