Створи анкету
або увійди через
Дружба

Дружба з колишніми: чи варто її афішувати?

26 серпня 2013, о 18:59

Дружба з колишніми: чи варто її афішувати? Це дуже добре, що ти мирно розійшовся зі своєю колишньою дівчиною чи дружиною, і тепер ви можете будувати товариські стосунки. Ти можеш бути абсолютно переконаним, що вона (колишня) – це пройдений етап твого життя, до якого ти ніколи більше не повернешся, але чи зможеш ти переконати в цьому свою «теперішню» любов?

Якщо ти не бажаєш відмовлятися від наміру будувати дружні відносини зі своїми колишніми пасіями, тобі слід попіклуватися про те, щоб це не зіпсувало твої стосунки з новою коханою. Це можна зробити в декілька етапів:

  1. Переконайся в тому, що жодна з колишніх коханок, які тепер стали тобі просто друзями, не бажає повернути твою прихильність та не вибудовує в уяві плани на ваше спільне майбутнє. Це потрібно для того, щоб у новоспеченої подруги не виникло бажання зіпсувати твій новий роман. Виявити, чи залишилися у колишньої коханої почуття до тебе, досить просто: прояви незначні знаки уваги та спостерігай за реакцією. Це можуть бути компліменти досить інтимного характеру, тривалий погляд у вічі, «випадкові» дотики тощо (але не перестарайся).
  2. Підготуй кохану до того, що в твоєму оточенні є жінки, з якими в тебе раніше були стосунки. Ти маєш зробити все можливе, щоб вона була впевнена, що твої почуття до таких подруг давно згасли. Намагайся про них взагалі не говорити або згадуй з тою інтонацією, з якою говориш про друга дитинства Васю. Ні в якому разі не вихваляй достоїнства твоїх подружок, спробуй якнайприродніше показати, що не помічаєш їх жіночої привабливості. Твоя кохана має бути впевнена, що з-поміж усіх жінок світу вона для тебе найкраща.
  3. Познайом свою другу половинку зі своє колишньою подружкою чи дружиною. У цих жінок має бути чимало спільного, наприклад, ти сам. Якщо у них не було заздалегідь сформоване упереджене ставлення стосовно одна одної, вони неодмінно знайдуть спільну мову. Проте в цьому випадку ти ризикуєш замість коханої та друга побачити команду спільниць, які налаштовані тебе перевиховати на свій лад.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!