Створи анкету
або увійди через
Дружба

Чи існує жіноча дружба?

15 липня 2013, о 22:20

Людина – істота соціальна, яка просто не може існувати без спілкування. Воно у більшій чи меншій мірі необхідне кожному з нас. А ще просто хочеться мати близьку людину, якій можна відкрити душу та попросити поради. Не завжди такою людиною може стати хтось з батьків чи рідних. Тому нам потрібен друг, яким не може стати людина протилежної статі, оскільки наша психологія влаштована по-різному.

Стосовно існування жіночої дружби, здається, сперечалися завжди. Одні в неї вірять, інші мають сумніви. Що можна назвати дружбою? Спільні походи за покупками, у салони краси, обговорення пліток? Щоб стати дружбою, таке спілкування має бути підкріплене більш глибоким зв’язком. Жіноча дружба, як і чоловіча, починається з прагнення спілкуватися з собі подібними, а далі виникають приязнь та духовна близькість.

У будь-якому словнику ви зможете прочитати тлумачення, на кшталт, дружба – взаємовідносини між людьми, засновані на довірі, щирості та спільних інтересах. Коли між людьми існує емоційний зв’язок та повне взаєморозуміння, але виключений статевий потяг, – це і є дружба. Для того, щоб дружити не обов’язкова навіть схожість характерів, головне взаємоповага, вміння порозумітися і підтримати одне одного.

Підсумовуючи все це, можна з упевненістю стверджувати, що жіноцтво здатне до таких емоційних прив’язаностей, а тому немає сенсу піддавати сумніву існування жіночої дружби. Тоді чому ж виникають філософські роздуми та навіть суперечки з цього приводу? Скептичний погляд на жіночу дружбу має цілком реальне підґрунтя. Справа у психології жінок, яка диктує пріоритетність почуттів. Більшість представниць прекрасної статі ставлять інтереси своєї сім’ї та коханої людини вище, за інтереси друзів. Тому, якщо доводиться обирати, жінка, ймовірно, надасть перевагу розвитку стосунків з партнером. Такої рішучості не варто чекати від чоловіків, які психологічно набагато більше залежать від свого оточення.

Не варто також забувати, що серед представників обох статей є особи, які просто не здатні до щирих дружніх почуттів. Це може залежати від їх психотипу чи виховання. При тому, такі люди не усвідомлюють, що у їх зовні повноцінній дружбі чогось не вистачає. Цей секретний складник – прив’язаність та співпереживання. Це те, що стримує більшість людей від того, щоб зробити чи сказати щось неприємне другові. Це те, що змушує нас радіти досягненням друга. Деякі люди, серед яких є і жінки, і чоловіки, просто на це не здатні. Проте жінки не схильні до емоційної скутості, тому їх невміння бути справжнім щирим другом дуже швидко стає явним. Самі такі особини жіночої статі стають приводом для сумнівів у існуванні жіночої дружби.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
Почати
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!