Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Психологія

Жіночі вади, з якими не готові змиритися чоловіки

26 вересня 2013, о 20:47

Ми не раз підіймали теми про те, що чоловікам найбільше подобається в представницях прекрасної статі та якою має бути ідеальна жінка. Проте, виявляється, навіть повний набір рис ідеальної жінки може не спрацювати, якщо дівчина має хоча б один відштовхуючий недолік. Чоловіки можуть назвати безліч жіночих вад, які їм не до вподоби, проте з їх переважною більшістю вони готові миритися. Але є декілька жіночих недоліків, які сильна стать вважає несумісними з образом чарівної жінки. Отже, найбільше чоловіків у жінках дратують такі вади:

  1. Надмірна балакучість. Чоловіки звикли до того, що жінки говорять набагато більше, проте в усьому має бути міра. Крім того, важливим є також зміст балачок. Чоловіки відверто зневажають жінок, які постійно говорять дурниці та самі ж у них вірять, а також тих, хто приділяє забагато уваги несуттєвим, на думку чоловіка, подіям.
  2. Неохайність. У цьому випадку чоловіки досить несправедливі, оскільки лишають за собою ексклюзивне право бути нечепурами. Жінка ж, на їх думку, повинна невпинно слідкувати за собою, чистотою свого дому, порядком у своїх речах тощо. Представниці жіночої статі, на думку чоловіків, не мають права на запах поту, бруд під нігтями чи немите волосся.
  3. Схильність до ревнощів. У цьому пункті йдеться не тільки про ревнощі до представниць прекрасної статі, а й про те, що жінки протиставлять себе друзям чоловіка, футболу, його улюбленій відеогрі тощо. Жінка не має права вказувати чоловікові, з ким і як він повинен проводити всій вільних час.
  4. Прагнення змінити чоловіка. Жінка не повинна афішувати цей свій намір, оскільки жоден чоловік добровільно не погодиться стати підкаблучником. Будь-який чоловік скоріше змінить жінку, ніж зміниться сам. Для більшості представників чоловічої статі принципово, щоб їх кохали попри будь-які недоліки.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Ашберн, Сполучені Штати Америки
Пароль
818380
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямої html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!