Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Кохання

Як знайти партнера для серйозних стосунків?

14 липня 2013, о 22:02

З чого починаються серйозні стосунки? Як повинен відбуватися пошук партнера для тривалих та глибоких відносин?

Напевне, у кожної людини настає момент у житті, коли нетривалі, проте емоційні та захоплюючі любовні романи більше не приносять задоволення. Тоді ж виникає потреба створити та налагодити серйозні відносини.

Розуміння ознак серйозності взаємин – річ індивідуальна: хтось визначає це тривалістю стосунків, для когось ознакою є регулярний секс, хтось вбачає серйозність у знайомстві з рідними або у спільному проживанні. Але ніхто не стане сперечатися з твердженням, що серйозні взаємини – це перш за все відносини, засновані на взаєморозумінні, спільності інтересів і цінностей, відчутті стабільності та надійності.

В цьому плані важливу роль відіграє вік. Якщо для молоді характерна необдумана рішучість, пристрасна закоханість, за якої вони повністю віддаються цьому почуттю, то у більш поміркованому віці люди починають шукати у взаєминах стабільність та того партнера, на якого можна покластися.

Варто зазначити, що факт подружнього життя не завжди символізує серйозні стосунки, хоча він і передбачає спільне проживання, побут та виховання дітей. Глибина та серйозність відносин починаються з любові, яка має бути щирою, взаємною та некорисливою. Коли є таке кохання, форма самих стосунків (побачення, спільне проживання чи сім’я) стає неважливою. Успіх відносин безпосередньо залежить від взаємності почуттів, вмінні поважати себе та партнера, бажанні бути разом і приділяти коханій людині більше уваги, ніж отримувати взамін.

Починаючи пошук серйозних стосунків, людина повинна бути психологічно готовою до них, та усвідомлювати, якими він/вона бачить свої взаємовідносини з коханою людиною. Потрібно бути готовим до того, що відносини – це не тільки райдужна феєрія почуттів, а й щоденна непроста робота. Маючи за мету знайти відповідного партнера, треба бути готовим до активного пошуку. Просте очікування тієї миті, коли вічне кохання саме постукає у двері, навряд чи призведе до чогось серйозного. Варто проаналізувати свої вимоги до партнера. Пошук буде більш успішним, якщо ви чітко уявляєте характер та особисті якості людини, яку шукаєте. В такому разі, вам допоможе сайт знайомств, де ви обираєте коло спілкування згідно з вашими критеріями щодо потенційного партнера.

При визначені вимог до майбутнього супутника життя, намагайтеся бути реалістом. Люди не ідеальні, тому терпимість до незначних недоліків коханої людини – це основа успіху стосунків. Визначте для себе, які не надто приємні для вас особисті якості ви можете легко пробачити партнеру, а з якими ви не зможете миритися.

У процесі пошуку важливим є позитивне мислення і переконання у тому, що у вас все вийде. Починати кожне нове знайомство потрібно з оптимізмом і насолоджуватися спілкуванням з цікавою особистістю. Не нав’язуйте співрозмовнику ідею серйозних стосунків з перших митей розмови, а просто дайте процесу формування відносин йти природним шляхом. Це вбереже вас від розчарувань.

Гармонійні серйозні стосунки – це взаємовідносини, які нас надихають, змушують рости і розвиватися, ставати кращою людиною у всіх аспектах. Можливо, саме вам вдасться стати тією жінкою або тим чоловіком, який зможе допомогти своєму партнеру розкрити всі таланти і досягти успіху в житті. І це буде взаємно.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Ньюарк, Сполучені Штати Америки
Пароль
477854
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямої html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!