Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Кохання

Чому жінки від тебе йдуть?

1 вересня 2013, о 22:03

chomu-zhinky-vid-tebe-ydutЄ такий тип чоловіків, яким просто патологічно не щастить у коханні, і не тому, що вони його – кохання – знайти не можуть, а тому, що не здатні втримати кохану. Такі парубки кожного разу спостерігають, як їх пасії спочатку з ентузіазмом поринають у стосунки, а потім поривають їх, не пояснивши причин. Якщо ти можеш віднести себе до цієї чоловічої когорти, ця стаття для тебе. Хоча тезиси, викладені тут, не завадить прочитати й тим чоловікам, які вважають себе гуру стосунків, хоча б для того, щоб не наступити на чужі граблі. Ми виділили декілька найбільш розповсюджених причин, чому жінки йдуть від чоловіків:

  1. Безвідповідальність. Йдеться, звісно, про чоловічу безвідповідальність. Якщо всі проблеми лягають на плечі жінки, тоді навіщо їй чоловік? Більшість представниць слабкої статі у стосунках шукають опору, підтримку і можливість розділити з кимось відповідальність. Тому жодна дівчина не захоче приймати відповідальні рішення не тільки за себе, а ще й за коханого.
  2. Невизначеність та невпевненість. Дорослий чоловік має твердо стояти на землі обома ногами. Пошуки себе та свого місця у житті залиш підліткам з новомодних субкультур та богемним хлопчикам невизначеної орієнтації. Справжній чоловік знає, чого він хоче від життя та яким чином цього досягти. А якщо навіть не знає, то його кохана про це ніколи не здогадається.
  3. Брак уваги. Для жінки увага з боку чоловіка є єдиним справжнім доказом щирості почуттів. Твоє кохання має бути помітним для жінки. Найкраще його видно, звісно ж, у діамантах, проте квіти та компліменти зможуть їх замінити на перших початках.
  4. Впевненість, що стосунки – суто жіноча справа. Романтичні стосунку будують двоє людей, і цього тобі не вдасться уникнути. Не може бути так, що лише твоя кохана готова на поступки заради ваших стосунків, а ти поводишся, ніби це тебе не стосується. Вона просто піде до того, кому буде цікава.
  5. Намагання її контролювати. Ти не можеш і не маєш права вимагати від коханої звіт про кожну хвилину життя. Ти не повинен вказувати їй, дорослій людині, як вдягатися, що говорити, з ким спілкуватися, що їсти тощо. Ти можеш тільки просити, і лише тоді, коли в тебе є вагомі аргументи та мотивація. При цьому, тебе не має бути забагато в її житті, давай своїй дівчині можливість перепочити від тебе та хоча б трохи скучити.
Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Chicago, Сполучені Штати Америки
Пароль
479979
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямої html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!