Створи анкету
або
Увійди через соціальну мережу
Інтим

Жіноча сексуальність за віком

15 вересня 2013, о 20:33

Переважна більшість чоловіків схильна вважати, що пік жіночої сексуальності припадає на той період, коли тіло жінки молоде, пружне та привабливе. Проте з віком жіноча сексуальність нікуди не зникає, а лише набуває іншої форми вияву. На кожному етапі свого життя, жінка переоцінює важливість статевих стосунків та вкладає у них різний зміст. Звісно, у кожної людини цей процес відбувається за індивідуальним ритмом, але психологам та сексологам вдалося виокремити деякі загальні тенденції для кожної вікової категорії. До того ж, виявляється, що жіноча сексуальність у різний вік носить інших характер, ніж чоловіча.

16-22 роки. У цей період дівчата лише вивчають свою сексуальність, намагаючись зрозуміти, що від неї можна взяти та чого чекати. Шаблони сексуальної поведінки переймаються з оточення, фільмів, літератури тощо, а сама сексуальність носить скоріше показовий характер. Цей період використовується для набуття досвіду та супроводжується завищеними очікуваннями від сексу і партнера. Якщо парубки тієї ж вікової групи мають фізіологічну потребу у сексі, то дівчата рідко відчувають справжній сексуальний потяг.

23-30 років. Період, коли жінка вже має певний досвід спілкування з представниками протилежної статі та краще усвідомлює свої фізіологічні потреби і бажання. У цей час жіноча сексуальність набуває більш інтимного характеру, а жінка відчуває необхідність емоційного зв’язку з партнером. Даний вік характеризується тим, що шаблони сексуальної поведінки сформовуються остаточно та мають чітко виражені індивідуальні риси.

30-40 років. Після тридцяти років наступає пік жіночої сексуальності. У цей час жінка відчуває справжній сексуальний потяг, готова експериментувати та шукати нових сексуальних вражень. При цьому набутий життєвий досвід та статус не дає сексуальності проявлятися повною мірою. Часто у чоловіків того ж віку спостерігається деякий спад сексуальної активності, оскільки пік їх сексуальності припадає на 20-30 років.

40-47 років. Період, який супроводжується спадом у жінок сексуальної активності, а часом навіть апатією. Проте більшість представниць жіночої статі не відмовляються від сексуальних втіх, хоча після сорока років вже не відчувають сильного сексуального потягу. Жінка в цьому віці вміє отримувати задоволення від сексу та задовольнити партнера, але вже абсолютно свідомо контролює своє сексуальне життя.

48 і більше років. Цей відрізок життя жінки стартує з фізіологічно та психологічно складного періоду, що обумовлене настанням клімаксу та менопаузи. У цей період жінка здатна продовжувати активне сексуальне життя, проте у ньому головну роль відіграє психологічне, а не фізичне задоволення. Значним плюсом настання менопаузи є те, що відпадає потреба у використанні засобів контрацепції з постійним партнером.

Ваше ім'я
Ел. Пошта
День народження
Ваше місто
Ашберн, Сполучені Штати Америки
Пароль
711113
Перейти до знайомства
Авторські права
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямої html-посилання на сайт FindLove.in.UA, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!